У Дніпрі комунальники та підрядники кошти, виділені на реконструкцію парків, поклали собі до кишень

У Дніпрі комунальники та підрядники кошти, виділені на реконструкцію парків, поклали собі до кишень
19835 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ще у 2018 році між двома комунальними підприємствами Дніпровської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договори на реконструкцію парку ім. Володі Дубініна, а також на капітальний ремонт стадіону та дитячої естради, що знаходяться у молодіжному парку «Новокодацький» у місті Дніпрі. Проте, згідно з протоколами огляду парку, на його території відсутня будь-яка будівельна техніка та працівники, протягом двох років роботи майже не проводились, а їхній обсяг не відповідає даним в офіційних документах.

Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, за даними слідства, посадовці товариства з обмеженою відповідальністю, перебуваючи у злочинній змові зі службовими особами комунальних підприємств, внесли у кошторисну документацію недостовірні відомості щодо фактичної вартості виконаних робіт та придбаних матеріалів. У подальшому частину отриманих бюджетних коштів зловмисники перевели на рахунки транзитно-конвертаційних підприємств, конвертували у готівку та розподілили між собою.

За фактом розтрати бюджетних коштів під час реконструкції парку у рамках кримінального провадження проведено санкціоновані обшуки в офісах комунальних підприємства та підрядника в офісах комунальних підприємства та ТОВ, а також за місцем мешкання директорів. Правоохоронними органами вилучено проектно-кошторисну і тендерну документацію, договори, печатки і штампи, грошові кошти тощо.

Досудове розслідування триває. Встановлюються причетні до злочину особи.

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео