День міста у Дніпрі: що подивитися гостям свята

День міста у Дніпрі: що подивитися гостям свята
20713 ПЕРЕГЛЯДІВ

12 вересня Дніпро святкує свій 244-й день народження. Цього року він проходитиме у форматі сімейного свята, повідомляють у пресслужбі Дніпровської міської ради.

На території міста 12 вересня працюватиме 18 локацій, з яких дві — у центрі Дніпра, 16 — у різних районах. Розваги очікуються на будь-який смак: спортивні, музикальні, кулінарні, мистецькі. У парках та скверах, на воді й навіть у небі.

Зокрема, улюблений жителями міста чемпіонат зі стронгмену, який відбуватиметься на Фестивальному причалі з 13.00. до 17.00. Команди справжніх богатирів з усієї країни зійдуться в протистоянні «Хто є найсильнішим?» Стежити за правилами змагань буде Василь Вірастюк — володар титулу «Найсильніша людина світу».

А з 12-ї години поруч збиратимуться байкери. Їхній фестиваль стане офіційним закриттям мотосезону-2020. Старт о 12.50 з Фестивального причалу. З 14.30 до 18.00 фініш на вул. Гулі Корольової (за будівлею Палацу культури «Металургів»).

З 17-ї до 18-ї години в акваторії річки Дніпро (від Мерефо-Херсонського мосту до фонтану «Либідь») пройде водне шоу, присвячене Дню міста. У регаті візьмуть участь 150 човнів з різних видів веслувального спорту (академічна гребля; байдарки; каное; слалом; сапи; драгонбот).

Закінчиться водне — розпочнеться авіашоу. З 18.00 до 18.15 над акваторією річки Дніпро в районі Фестивального причалу відбудеться яскраве видовище у небі. У ньому візьмуть участь близько 8 літаків малої авіації. Програма авіашоу складається з аеробатики (трюки в небі). Пілот екстра-класу Сергій Борисенко продемонструє майстер-клас з фігур вищого пілотажу на своєму літаку extra 330 lx.

Закінченням святкової програми стане світлове та вогняне шоу з використанням новітнього технічного обладнання, яке триватиме з 21.45 до 22.00. Недіюча заводська труба висотою 120 м покриється понад 700 джерелами світла, а на вершині буде встановлений найпотужніший в Україні лазер. Шоу буде однаково добре видно з обох берегів Дніпра.

З повною програмою святкових заходів можна ознайомитися на сайті Дніпровської міської ради.

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео