У Кривому Розі страйкуючих шахтарів шпиталізують через погіршення здоров`я

У Кривому Розі страйкуючих шахтарів шпиталізують через погіршення здоров`я
42580 ПЕРЕГЛЯДІВ

У дев`ятьох гірників в умовах підвищеної вологості розпухли кінцівки та почалося нагноєння. Наразі під землею залишаються 170 протестувальників, повідомляє на своїй сторінці в соцмережі голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

Майже два тижні триває акція протесту гірників з чотирьох шахт Криворізького залізорудного комбінату, які вимагають підвищення заробітної плати та покращення умов праці. Але якщо на початку акції в ній брали участь майже 400 шахтарів, зараз їх лишилося 170. Лише за минулу добу довелося підняти на поверхню та шпиталізувати дев'ятьох протестувальників. Стан здоров`я шахтарів у нелюдських підземних умовах невпинно погіршується, але вони не збираються припиняти страйк.

Наразі у шахті «Батьківщина» знаходяться 72 гірники, у шахті «Жовтнева» — 25, у шахті «Тернівська» — 43, у шахті «Гвардійська» — 30.
Ініціативна група протестного руху КЗРК, яка підтримує шахтарів акцією протесту в Києві, зареєструвала та направила звернення щодо кризової ситуації в Кривому Розі на ім’я президента Володимира Зеленського та на ім’я уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денисової.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео