"Пішов до старшої набагато від себе жінки": Аліна Гросу про розлучення з бізнесменом Комковим

"Пішов до старшої набагато від себе жінки": Аліна Гросу про розлучення з бізнесменом Комковим
178498 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співачка Аліна Гросу розповіла з ким закрутив роман її екс-чоловік Комков. Про це вона зізналася в програмі "Світське життя".
Так, виконавиця Аліна Гросу та московський бізнесмен Комков одружилися влітку 2019 року. Батьки влаштували розкішне святкування, яке обійшлося їм у 100 тисяч євро. А через півроку в родині виникли непорозуміння. Екс-чоловік запропонував жінці пожити окремо, і навіть розповів з ким збирається жити.
За словами виконавиці, Комков пішов до старшої набагато від нього жінки. Через дві-три неділі вона його вигнала. Але бізнесмен заявив, що всі наступні його жінки будуть лише багатші.
Аліна Гросу вважає, що якщо так сталося в їхній сім'ї, то винні обоє. Проте, пам'ятає, як батьки були проти цього шлюбу і просили доньку не поспішати з вибором. Її й зараз соромно перед рідними, що так сталося. Вона вихована в родині, в якій так не заведено. До цього часу Аліна не зізнається бабусі, що розлучилася з чоловіком.
Нагадаємо, нещодавно виконавиця Аліна Гросу випустила кліп на пісню "Голый король", в якій яскраво продемонструвала зраду чоловіка-козла.

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео