Забути про насильство за 16 днів. МОН рекомендує провести урок для школярів

Забути про насильство за 16 днів.  МОН рекомендує провести урок  для школярів
42840 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Забути про насильство за 16 днів. МОН рекомендує провести профілактичний урок для школярів

Міністерство освіти і науки Українн проводить акцію « 16 днів без насильства». Це уроки, які допоможуть з’ясувати проблемні питання у сім’ї. Буде проведена робота у профіклатичних цілях.Акція проводиться на щорічній основі з 25 листопада до 10 грудня включно. Тема насильства актуальна як ніколи. ЇЇ варто обговорювати на державному рівні

Мета заходу – привернення уваги до проблем подолання насильства, жорсткого поводження з дітьми та з жінками у сім’ї, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
В закладах освіти будуть проводитися навчальні заняття, лекції, вебінари, круглі столи з урахування норм карантину.

До уроків учні мають бути підготовленими та передивитися увесь матеріал до занять, які було адаптовано у межах проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»:

1. Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей у колі довіри;
2. Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді
3. Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань у спорті
4. Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:
• Захист дітей онлайн;
• Сексуальний шантаж;
• Секстинг;
• Секс-чатинг;
• Грумінг;
• Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти.

Матеріали проекту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» для педагогічних працівників, соціальних педагогів, практичних психологів доступні на офіційному сайті Ради Європи.
Також Міністерство освіти та науки України рекомендує для педагогічних працівників переглянути вебінар щодо протидії торгівлі людьми, який допоможе навчальні уроки з дітьми для більшого роз’яснення теми насильства.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео