Підпал під’їзду в Житомирі: Деталі події

Підпал під’їзду в Житомирі: Деталі події
89132 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні вночі, 2 грудня 2020 року близько 2:55 ночі в Житомирі сталась пожежа в під’їзді  в одній з багатоповерхівок.

Пожежники, які вчасно прибули на місце події, розповіли, що вогонь зайнявся на другому поверсі та охопив декілька вхідних дверей, які були близько розташовані один біля одного, під час огляду місця події не було виявлено постраждалих. Пошкоджено близько п’яти квартир.

Слідчо-оперативна група Житомирської області почала розслідування. Повідомили, що вогонь був невипадковим: на майданчику поверху знайшли осередок підпалу – горюча речовина, складом якої займається судова медичка експертиза.

За цими ознаками правоохоронні органи області передбачили 194 статтю Кримінального кодексу України,  за якою буде йти кримінальна відповідальність: навмисне винищення об’єктів приватної власності та речей власного спожитку). За вчинене діяння правопорушнику погрожує позбавлення свободи на строк від 3 до 10 років.

Наразі тривають пошуки особи, яка вчинила злочин та причини, за якими вона так вчинила.

Також вчора в Житомирі по вулиці Вокзальна горів другий поверх багатоповерхової домівки за причиною несправності та виведення з ладу лічильників. Сусіди побачили дим та почали стукати до будинку. До приїзду пожежно-рятувальної частини вогонь допомагали гасити сусіди усіма методами та засобами. Площа зайнятості полум’я становила близько 2 квадратні метри. Рятівники не допустили поширення полум’я на чоловікову квартиру та стіни інших дверей. Господар та інші свідки пожежі під час події не постраждав. Основною причиною загоряння стало замикання в напрузі електромережі.

Дотримуйтесь усіх правил пожежної безпеки, перевіряйте стан електроприладів та зовнішній вигляд кабелів та розеток!!!

За новинами Житомира. Житомирської області та вашого міста слідкуйте на сайті та будьте обережні!!!

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео