Поліція знешкодила озброєних злочинців і звільнила заручницю: навчальна спецоперація на Донеччині

183974 ПЕРЕГЛЯДІВ

Збройний напад на пункт обміну валют, перегони, захоплення заручниці, штурм – за таким сценарієм у Маріуполі відбулися навчання поліції. Правоохоронці відпрацювали тактику дій під час проведення спеціальних поліцейських операцій. Тренування відбувалося в умовах, максимально наближених до реальності, для перевірки реагування поліції на екстремальні ситуації.
У навчаннях взяли участь працівники різних підрозділів поліції Донецької області, Національної гвардії, ДСНС та інших екстрених служб.
За легендою, двоє умовних злочинців, із застосуванням вогнепальної зброї, під час нальоту на пункт обміну валют викрали 20 000 гривень та втекли на автомобілі. За дві хвилини на місце злочину прибули перші наряди поліції, у місті було організовано пошукові заходи.
Негайно всі автодороги під Маріуполем було перекрито. Тікаючи від поліцейських, нападники потрапили в ДТП і угнали чуже авто, в салоні якого знаходилася жінка.
Зловмисники намагалися відірватися від переслідування поліції, але кілька разів наткнулися на поліцейські пости. Розуміючи, що вони у пастці, втікачі були змушені з’їхати з дороги та забарикадувалися із заручницею у покинутій будівлі. Злочинці погрожували вбити жінку, якщо не буде виконано їхні вимоги – «зелений коридор» до окупованого Донецька.
Поліцейські сили блокували район проведення операції. На місці було розгорнуто роботу оперштабу та груп розвідки, документування, захоплення та прикриття та інших. Задіяно перемовників і сучасні технічні рішення.
Відповідно до оперативного плану бійці спецпідрозділу КОРД взяли укриття нальотчиків штурмом. Злочинців було знешкоджено, а заручницю – врятовано.
У результаті навчань правоохоронці вдосконалили взаємодію та координацію дій між підрозділами, відпрацювали навички дій у кризових ситуаціях. Отриманий досвід дасть змогу покращити реагування на загрози та підвищити безпеку в регіоні.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео