Вибух на заправці в Запоріжжі: усі деталі

Вибух на заправці в Запоріжжі: усі деталі
52929 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 2 грудня 2020 року на автомобільній заправній станції Запоріжжя на Правому берегу по вулиці Товариській стався вибух, через який загинув 37-річний місцевий житель.

Подія сталася вранці, близько 10-ї години під час знесення заправки за причиною закінчення строку користування цистерн та резервуарів, за попередньою домовленістю з власником комплексу.

Один з робітників планував скоротити довжину люка в підземній паливній цистерні, яка накопичилась бензиновими парами. За допомогою іскор, які виникли в результаті розрізу металу газозварювальним апаратом, пари об’єднались та дали характерно потужний вибух, який відкинув робітника на відстань близько 50-и метрів, попередньо хвилею зірвавши одяг чоловікові. З’ясувалося, що об’єктом стала сама цистерна для пального. Станція розташована в спальному районі та людям, які жили зовсім поруч, вибило скло. Подальше горіння резервуара не відбувалося, рятувальникам вдалося його локалізувати ще до поширення.

Свідки інциденту одразу викликали наряд пожежно-рятувальної частини, карету швидкої допомоги та поліцію Запоріжжя. На місце події було залучено 16 осіб окремого підрозділу та 4 одиниці техніки.

Під час огляду чоловіка медики повідомили, що чоловік загинув одразу після вибуху, пожежники повітряно-механічною піною швидко ліквідували осередок сплеску, поліція почала кримінальне розслідування за статтями 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час роботи в місцях з особливою небезпекою та загибель людини під час технічних робіт в цих місцях) за цією статтею передбачено обмеження волі на термін від 5 до 8 років. Причини надалі з’ясовуватимуться.

За новинами Запоріжжя та свого міста слідкуйте на сайті, будьте обережними та дотримуйтесь усіх правил техніки безпеки на заправці!!! 

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео