Чужої біди не буває - правоохоронці Тернопільщини стали донорами крові

195176 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими, пологи, планові та позапланові операції, онкологічні захворювання, різноманітні нещасні випадки - в усіх цих ситуаціях врятувати життя людям може переливання крові.

У Тернополі є свій банк крові, але його потрібно постійно поповнювати. Добровільними донорами стали працівники головного управління Нацполіції Тернопільщини. Допомагати іншим — обов’язок кожного поліцейського, - стверджує Зіновій Кутний.

- Поліцейські ГУНП в Тернопільській області здають кров на потреби громадян. Сьогодні зібралася більша кількість поліцейських, щоб здати кров для різних потреб, бо є різні життєві ситуації. Такі заходи ми проводимо періодично і плануємо це робити в майбутньому, показуючи приклад іншим, що людям потрібно допомагати.

Кров – це найцінніше, чим люди можуть поділитися один з одним, а тому такі акції, - каже виконуючий обов'язки гендиректора Тернопільського обласного центру служби крові Петро Лучанко, необхідні. Достатні запаси можуть в будь-яку хвилину врятувати чиєсь життя. Для станції важливий кожен донор, бо під час карантину кількість безкоштовних донорів зменшилася.

- Хочу щиро подякувати людям, які несуть постійну службу - це наша поліція. Вони бачать проблеми і знають, що кров потрібна завжди. У зв'язку з пандемією Covid-19 люди бояться здавати кров, а поліція завжди виручає нашу область. Ми вдячні людям, які стикаються щодня з бідами і знають про необхідність крові.

Скористатися зібраними препаратами крові можуть всі громадяни Тернополя та області, лікування яких пов’язане із переливанням крові.

КОМЕНТАР

ЗІНОВІЙ КУТНИЙ – начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Тернопільській області

ПЕТРО ЛУЧАНКО – виконуючий обов’язки гендиректора Тернопільського обласного центру служби крові

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео