Суди тривалістю у 5 років: або справа по збитому літаку у 2014 році

Суди тривалістю у 5 років: або справа по збитому літаку у 2014 році
182549 ПЕРЕГЛЯДІВ

14 червня 2014 року, в той час як на сході України вже тривала російсько-українська війна, сталася страшна катастрофа - бойовиками було збито український літак, що відправляв десантників до луганського летовища. На місці одразу загинуло 40 військових та 9 членів екіпажу. Після того СБУ заявила, що є достатньо фактів стверджувати причетність Кремля до літаку. Також, керівник АТО на той період часу мав усі дані на рахунок засідки, що готує проти них ворог, але все одно відправив військових у політ.

Суди по даній справі тривають вже близько 5 років, а всі крапки над “і” нарешті будуть поставлені до кінця цього року. На це дуже сподіваються родичі загиблих і вимагають покарання для генерала ЗСУ.

За наявною інформацією на даний момент, у Дніпропетровському апеляційному суді завершується судовий процес над генералом Віктором Назаровим, котрого звинувачують у загибелі 49 десантників та членів екіпажу. Сьогодні у суді обвинувачений виголосив свою останню промову.

Про це повідомив адвокат рідних загиблих Віталій Погасян. А також додав, що свою промову генерал почав із презумпції невинуватості, розтлумачення вимог діючого законодавства й висновків експертів. Що не менш важливо, не вважає себе винним у катастрофі.

“Пряма мова”: вчинення іншими особами терористичного акту включає притягнення мене до відповідальності.
“Але якби літак не полетів, знаючи, що там засідка, чи був би терористичний акт? Знов змішалися докупи норми законодавства, практика ЕСПЛ, висновки експертів та інтерпретація всього обвинуваченим. Вибачення перед потерпілими - ні, не чули! Судді пішли до нарадчої кімнати”, - повідомляє адвокат.

В ході народи, суд у Павлограді таки визнав винним генерала Назарова у службовій недбалості, який попри це рішення свою провину заперечував.

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео