Що працюватиме? В Міністерстві охорони здоров'я назвали умови жорсткого локдауну

Що працюватиме?  В Міністерстві охорони здоров'я назвали умови жорсткого локдауну
191323 ПЕРЕГЛЯДІВ

В уряді обговорили деталі локдауну. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, які обмеження діятимуть з 8 січня по 24 січня 2021 року та назвав основні причини запровадження.

"Попри те, що нам вдалося збити хвилю ураганного розповсюдження коронавірусної хвороби, кількість нових випадків інфікування наразі залишається досить великою. Наша медична система сьогодні працює в напруженому режимі. Ми очікуємо, що новорічні святкування дадуть певний спалах захворювання. До того ж, щороку наприкінці січня в нас спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ, і це дасть додаткове навантаження на медичну систему. Зважаючи на ці фактори, ми вирішили посилити карантинні обмеження саме в цей період", — зазначив очільник МОЗ.

З 00:00 годин 8 січня до 00:00 годин 25 січня діятиме посилений карантин. Обмежується робота: закладів громадського харчування (крім адресної доставки замовлень та замовлень навинос),розважальних закладів,закладів торгівлі непродовольчими товарами, закладів культури і проведення культурних масових заходів, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів,проведення масових заходів, крім організації гірськолижного дозвілля (без роботи закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв),непродовольчих ринків, відвідування закладів освіти, крім дитсадків.

Не будуть обмежувати роботу транспорту – громадського та міжміського сполучення. Дозволена організація "новорічних ялинок" без концертів, проведення офіційних спортивних заходів без глядачів, робота закладів торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами. Працюватимуть АЗС, фінансові установи, пошта, а також заклади медичної практики, ветеринарної практики, заклади з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів. Перукарні та салони краси прийматимуть клієнтів тільки за попереднім записом.

Наразі в країні діють обмеження «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки. Міністерство охорони здоров’я рекомендує роботодавцям за можливості перевести роботу на дистанційний режим. Завдяки жорсткому карантину та за умови його отримання очікується зниження випадків інфікування на 50%.

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео