Прокуратура вимагає суворішого покарання для чоловіка, який вдруге скоїв вбивство

Прокуратура вимагає суворішого покарання для чоловіка, який вдруге скоїв вбивство
192111 ПЕРЕГЛЯДІВ

Красноармійська місцева прокуратура оскаржує у Донецькому апеляційному суді вирок чоловіку, якого вдруге засуджено за умисне вбивство (ч. 2 п. 13 ст. 115 КК України).

Прокурором у суді доведено, що у грудні 2018 року 52-річний мешканець Покровська, який раніше був засуджений до 7 років ув’язнення за умисне вбивство, разом із своєю співмешканкою та знайомим вживав спиртні напої у власному будинку. Під час застілля між чоловіками виникла сварка, у ході якої господар схопив кухонний ніж та завдав товаришу удар у грудну клітину. Через деякий час потерпілий самотужки вийшов з будинку, однак від отриманої травми помер.

Прокурор наполягав на максимальному покаранні для обвинуваченого, проте, незважаючи на обґрунтовані докази, Красноармійський міськрайонний суд призначив зловмиснику 13 років позбавлення волі.

Не погодившись із вироком суду першої інстанції та вважаючи його занадто м’яким, прокуратурою подано апеляційну скаргу із вимогою засудити чоловіка до максимального строку покарання у вигляді 15 років за ґратами.

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео