Новий житловий масив біля оазису

Новий житловий масив біля оазису
108034 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі на архітектурно-містобудівній раді представили проєкт архітектора Михайла Аліпова. Поблизу будинку № 42 на вулиці Камській буде розміщений восьмиповерховий будинок.


Будинок, що проектується має підкреслювати цивілізоване перевтілення території. Житловий будинок буде мати цегляний каркас, що буде поєднувати в собі «клубний дім» і «доступне житло». З однієї сторони будинок буде в складі живого масиву Сокіл, а з іншої буде оточений природним оазисом.


Площа житлового будинку становитиме 0,08 гектарів. Ділянка буде розташована вздовж вулиць Космонавта Волкова і Камської, серед житлових будинків Сокіл і Перемога. Ділянка наразі незабудована, вкрита хащами. Цокольний поверх передбачений для паркінгу. Квартири будуть розміщені на 1-7 поверхах. Максимальна висота будинку – 35 метрів.


Загальна площа будинку – 2758 квадратів, а на квартири відведено 1792 квадратних метрів. Паркінг передбачає розміщення 22 авто, ще 2 машини можна буде припаркувати перед будинком.


В новому будинку планується розмістити 31 квартиру на 72 жителя. Автори проєкту мають намір озеленити територію навколо об’єкту. Також в планах побудувати дитячий майданчик та майданчик для відпочинку дорослих і спорту.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео