Смертельна пожежа в Дніпрі: жертвами стали бездомні

Смертельна пожежа в Дніпрі: жертвами стали бездомні
69511 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 15 на 16 грудня 2020 року близько 23:20 на телефон «101» Дніпровської області надійшла заява, що  по вулиці Миколи Хвильового міста Дніпра сталась пожежа, в результаті якої трагічно загинуло троє чоловіків.

За попередньою інформацією, горів приватний одноповерховий  будинок, розділений на дві частини. В першій частині два власники будинку з другої половини почули запах диму та одразу вийшли на подвір’я.

На іншій частині нелегально перебули троє бездомних людей – усі чоловіки середнього віку, які проживали в самому будинку.

В одноповерховій споруді спочатку загорілось дерев’яне кріплення, а вже потім конструкція та займання всього даху.

Після приїзду пожежників та поліції та огляду  домівки після гасіння, рятувальники винесли вже мертвих чоловіків, яких власники, скоріш за все, і не намагались врятувати.

Загальна площа займання та розповсюдження вогню становила близько 65 квадратних метрів. Майже дві години рятувальники намагались загасити пожежу. Повне ліквідування відбулось о 1:30 ночі 16 грудня.

До операції ліквідації вогню було залучено п’ятнадцять осіб приватного складу та три одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління Дніпровської області.

Вкотре закликаємо вас дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки задля  вашого життя та життя інших, які знаходяться або живуть з вами у квартирі:

·       Не давати дітям гратися з вогненебезпечними предметами;

·       Перевіряти стан та дієздатність електроприладів, вчасно вимикати їх;

·       Не палити в ліжку;

·       Перевіряти стан кабелів приладів та мереж, які можуть викликати замикання та горіння;

·       У квартирі тримати вогнегасник, у якого не закінчився термін придатності;

За новинами свого міста Дніпропетровської області слідкуйте на сайті, бережіть себе та будьте здорові!!!

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео