На дороги Дніпропетровщини виділили ще 1,5 мільярдів гривень

На дороги Дніпропетровщини виділили ще 1,5 мільярдів гривень
71632 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба автомобільних доріг оголосила кілька нових тендерів на ремонт обласних доріг державного значення. Вартість робіт оцінюють у 1, 53 млрд. грн. Аукціони мають відбутися у січні, а дорожні роботи планують завершити до кінця 2021 року.


На ремонт автодороги державного значення Т-04-20 Одарівка – Томаківка – Вищетарасівка витратять понад 400 млн. грн. Мають намір зняти верхній пошкоджений шар дорожнього покриття, укласти новий асфальт і нанести захисний шар з бітумної емульсії. Окрім цього планують зміцнити узбіччя, встановити нові павільйони на автобусних зупинках, замінити старі дорожні знаки на нові та нанести розмітку за допомогою холодного пластику.


Продовжуються дорожні роботи на автодорозі державного значення Т-04-13 Царичанка – Магдалинівка – Губиниха. На окремих ділянках покладуть нове асфальтобетонне покриття, попередньо знявши верхній шар старого покриття. Окрім цього планується зміцнити узбіччя доменним шлаком, встановити нові дорожні знаки, нанести горизонтальну розмітку, а також розчистити територію біля водовідвідних труб від сміття і мулу. Загальна вартість близько 376 млн. грн.


Поточний ремонт автодороги державного значення Т-04-12 Кам’янське – Шульговка – Михайлівка – Котовка – Перещепине – Чернявщина – Перлове обійдеться приблизно в 345 млн. грн. Планують оновити дорожнє покриття, зміцнять узбіччя, встановлять дорожні знаки і нанесуть розмітку холодним пластиком.


На ділянках автомобільної дороги державного значення Т-04-05 Дніпро – Хутірське теж пройдуть ремонтні роботи. До кінця 2021 року на дорозі, з’їздах і посадкових майданчиках покладуть нове асфальтобетонне покриття, встановлять бордюри і нанесуть дорожню розмітку. Відремонтують також автопавільйони на автобусних зупинках, а саме пофарбують фасади і замінять покрівлю. Вартість робіт оцінюють в понад 300 млн. грн.

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео