Нарешті назвали дати, коли буде проведений з'їзд суддів України

Нарешті назвали дати, коли буде проведений з'їзд суддів України
155195 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цієї весни на нас чекатиме ціла маса знакових подій. Верховна Рада вже запланувала на березень-травень 2021 року багато подій, які можуть змінити життя населення. А 24 грудня 2020 року сталася ще одна знакова подія для тих, хто має відношення до правоохоронної структури України. На це рішення вже довго чекають усі працівники судової системи, та усі, чия діяльність із ними пов’язана так чи інакше.

Рада суддів України на сьогоднішньому засіданні нарешті оголосила дату проведення ХVIII чергового з'їзду суддів України. В ньому взяли участь 21 член Ради суддів України. Вони одностайно вирішили, що з’їзд має відбутись з 9 березня по 11 березня 2021 року.

Де буде відбуватись ця знакова подія? Місцем проведення ХVIII чергового з'їзду суддів України визначили Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України (м. Київ, алея Небесної Сотні, 1).

Які питання винесли на порядок денний?

- хто наступного року стане членами Вищої ради суддів;

- переобрання Ради суддів України;

- обрання нового судді Конституційного Суду України;

- звітування Ради суддів України про виконання задач органів суддівського
самоврядування щодо забезпечення незалежності судів і суддів, стан організаційного та фінансового забезпечення діяльності судів;

На засіданні будуть розв'язувати найважливіші питання суддівської колегії та нададуть інформацію про організацію фінансового та технічного забезпечення судових структур. Рада вирішила, що довше це питання чекати не може, адже цього року більшість органів залишилась без поштового сполучення. Це вплинуло на працю багатьох районних структур. Після того, як будуть вирішені основні питання, колегії перейде до менш знакових проблем. Проте вони сподіваються, що в новому році вони зможуть стабілізувати поточну ситуацію.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео