Щось дивне відбувається в Українській асоціації китаєзнавців чи за що виключили Ю. Пойту?

Щось дивне відбувається в Українській асоціації китаєзнавців чи за що виключили Ю. Пойту?
159341 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Юрій Пойта повідомив, що його зняли з поста керівника секції Азіатсько-Тихоокеанського регіону Центру вивчення армії, конверсії і роззброєння. Жодних коментарів з боку самої організації ЗМІ, в тому числі й наше, отримати не змогли. Але сам політик прокоментував своє скорочення на сторінці у соціальній мережі.

За офіційною версією, його прибрали з посади через «невідповідність рівня професійної кваліфікації вимогам до українських китаєзнавців» і «публічний виступ проти розвитку українсько-китайського стратегічного партнерства». Жодних коментарів у свою адресу він так отримати і не зміг. Він дуже сильно винен, проте в чому, йому ніхто не говорить. Це чимось нагадує сюжет твору Кафки “Вирок”. Чоловіку висунули обвинувачення, проте не повідомили ні про те, в чому він звинувачений, ні про те, чи може він якось себе захистити.

Сам Юрій Пойта вважає, що все це сталось через те, що він дав коментар стосовно політичної ситуації на ВВС. Сам китаєзнавець підкреслює, що стосунки варто будувати на взаємовигідних умовах і не давати Китаю монополізувати ринок України. Річ у тім, що побудова 5G в Україні може мати сильні наслідки. А крім того в нас вже й так багато іноземної продукції. Не варто допускати продажу компанії “Мотор-Січ”, адже тоді буде невідомо, що взагалі виживе на ринку.

На думку Пойти, цей союз просто намагається зібрати в собі тих, хто готовий підпорядковуватись єдиній думці. А якщо хтось аргументовано намагається довести свою точку зору, його просто прибирають. Так можна робити, якщо вам потрібен не розвиток, а просто ті, хто натискатимуть “так”. Але політику цікаво, а чиї інтереси відстоює союз? Наші, чи Китаю? Можливо варто подумати ще раз.

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео