“Відтінки настрою” нова фотовиставка в Дніпрі!

“Відтінки настрою” нова фотовиставка в Дніпрі!
147179 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Кам’янському ввечері відкрили нову виставку фото. Вона проходить в бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка. Робітники бібліотеки разом з «Міською фотографічною ініціативою» вирішили створити єдину у своєму роді виставку, на якій будуть представлені найкращі фото митців, які показують свої таланти кожного дня.

Ми проходимо вздовж краси та ніколи її не помічаємо. Робота, навчання, друзі, екзамени, а часу на найважливіше немає. Потім виявляється, що скласти найважливіший в житті екзамен ми так і не змогли. Тож люди, які бачать у звичайному незвичайне вирішили це показати й нам. Вони за їхніми словами:

“Хочуть показати багатогранність людського настрою, крім полегшених, просто яскравих фотографій відібрали знімки зі змістом, що дозволяють глядачам побачити момент, що фокусує все і відразу. Фотограф свого роду виступає антеною. Він приймає сигнали оточуючих і намагається через свій світогляд, через свій погляд їх ретранслювати в фотознімки. Цим і чіпляє хороша фотографія. Автор показує момент, що відбувається миттєво, який актуальний, або навпаки, абстракціонуеться, показуючи щось, чого не бачать інші. І найголовніше такі фотографи завжди діляться своїми роботами з оточуючими ».

Аби ми могли насолодитись красою в будь-який день, вони вирішили виставити фото просто у вікнах. Тож жоден карантин, локдаун чи заборона запрошувати в приміщення багато людей не завадять нам побачити прекрасне. Приходьте у будь-який час та надихайтеся тим, що надихає інших. У світі, де так мало можливостей зупинитись та побачити красу, ви можете знайти багато цікавого, просто озирнувшись довкола.

На виставці представлені роботи Миколи Болотіна, Сергія Іванько, Галини і Володимира Захарових, Володимира Земляного, Єгора Кожем'якіна, Сергія мірні, Ірини Лукьянішіной, Павла Буніна, Андрія Заїки. Когось ви побачите вперше, а когось зустрічаєте не вперше, а вони чекають на кожного з вас.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео