Про який подарунок мріє голова нашої держави?

Про який подарунок мріє голова нашої держави?
64956 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні свій День народження відзначає нинішній голова української держави. Багато хто висловив бажання привітати нинішнього лідера з його днем. Володимир Зеленський, за його словам, навіть не очікував такого розвитку подій. Він приємно вражений таким щирим бажанням.

Проте у ролі подарунка цього року він від щирого серця побажав, аби кожен, хто прагне привітати його із Днем народженням допоміг підтримати інфекційні лікарні. Переведіть туди будь-яку суму коштів, яку ви б хотіли подарувати Президентові, і це стане найкращим подарунком для нашого голови держави.

Звісно, День народження, це не Новий рік і не 6 жовтня, коли свято відбувається для всіх. Це свято особисте для кожного, проте політик хоче, аби в нашій країні стало якомога менше хворих. Його мрія – не бачити сліз матерів, які втрачають дітей. Не бачити, як закохані розлучаються назавжди через невиліковну хворобу. Зараз такі часи, коли нам просто необхідно бути ближчими один до одного. Мріяти не про щось особисте, а про те, що подарує радість для кожного, хто поряд з нами.

Тож він щиро вдячний всім за їх теплі слова та щирі привітання. І як підкреслила Мендель, вважає, що немає нічого кращого, ніж допомогти тим, хто справді потребує вашою допомоги. А вашу любов він відчуває не через подарунки, а через підтримку!

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео