Одеська тенісистка програла апеляцію стосовно своєї участі у відкритому чемпіонаті

Одеська тенісистка програла апеляцію стосовно своєї участі у відкритому чемпіонаті
96362 ПЕРЕГЛЯДІВ

Другу ракетку України, Даяну Ястремську, виключили зі списку учасників у Міжнародному турнірі з тенісу. За останніми даними, в крові тенісистки було знайдено сліди забороненої речовини. Тож проти неї було порушено справу про використання допінгу під час змагань. Про це стало відомо ще 7 січня. Проте спортсменка подала апеляцію на таке рішення. За її словами, вона переконана, що навіть якщо местеролон і опинився у складі її крові, то це не більше, ніж випадковість. Спеціально спортсменка ніколи не вживала допінг, тим паче під час змагань. 

Проба була здійснена ще 24 листопада 2020 року. Тож спортсменка не погодилась із забороною на участь в змаганнях, які відбуваються в Австралії. Але після прибуття до місця проведення турніру спортсменка дізналась, що незалежний трибунал все ж таки відхилив апеляцію стосовно того, аби їй все ж таки дозволили взяти участь у змаганнях. Наразі їй все ж таки заборонено брати участь у будь-яких змаганнях за порушення антидопінгового режиму. 

У повідомленні від Міжнародної федерації тенісу зазначено наступне: “Клопотання Даяни Ястремської про скасування тимчасового відсторонення, накладеного на неї 7 січня 2021 року, було відхилене головою Незалежного трибуналу, скликаного для розгляду її справи”. Проте  неї все ще лишається можливість на оскарження даного рішення в Спортивному арбітражному суді.

Але попри таку можливість, наразі невідомо, чи зможе спортсменка встигнути зробити все до початку змагань. На літаку, на якому летіла команда України до місця проведення змагань, було виявлено випадок COVID-19. Тож наразі вся команда перебуває на самоізоляції. Їм заборонено тренуватись та залишати номери на найближчі 2 тижні.Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео