Арешт атомної станції через несвоєчасну сплату податків в Дніпрі!

Арешт атомної станції через несвоєчасну сплату податків в Дніпрі!
82409 ПЕРЕГЛЯДІВ

Згідно з Законом України, кожен, хто використовує новітні технології для отримання електроенергії, має сплачувати податки в бюджет країни. Ухилення від них карається штрафом, або арештом. Сьогодні повідомили про виявлення атомної станції, яка вже протягом довгого часу ухиляється від сплати податків. Про це розповіло Головне управління ГСФ в Дніпропетровській області.

Експлуатація сонячних електростанцій значно перевищила валові затрати, які вказували відповідальні особи одного з підприємств. Збитки бюджету держави з урахуванням штрафних санкцій склали близько 32 мільйонів гривень. Наразі за рішенням суду, на цю електростанцію наклали штраф вартістю 300 мільйонів гривень. Також на підприємство наклали арешт, поки триває досудове розслідування. Після проведення судового засідання буде винесено вирок стосовно всіх, хто був причетним до роботи станції.

А ми нагадуємо, що сьогодні в Дніпрі припинять електропостачання одразу в декількох мікрорайонах Дніпра. Будуть проводити планові ремонтні роботи. Світла не буде з 8.00 до 17.00. Тож наберіться терпіння!Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео