Продаж пільгових білетів з “Укрзалізниці” тепер буде відбуватись ще й через чат-боти!

Продаж пільгових білетів з “Укрзалізниці” тепер буде відбуватись ще й через чат-боти!
20096 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні на сайті “Укрзалізниці” розповіли, що купувати білети стане набагато легше, ніж це було раніше. Адже тепер це необхідно буде робити не в касах та не через офіційний сайт залізниці, а просто за допомогою чат-ботів. Крім того, квитки тепер стануть доступними на “Інтерсіті”. Пільгові білети можна буде придбати на дітей та студентів. Самі чати розпочали діяти 12 січня. Та чи полегшили вони користування для населення, побачимо просто зараз.

На сайті зазначено: “Всього з початку роботи чат-бота кількість його користувачів досягла 74 тисячі, 80% від цієї кількості користувалися чат-ботом у Viber. Всього було заброньовано близько 1,2 тисячі квитків. Кожен п'ятий клієнт використовував для оплати Apple Pay або Google Pay”.

Гарною новиною для всіх, хто використовує пільги стало те, що тепер вони матимуть змогу придбати дешевші квитки навіть на “Інтерсіті”. З 5 лютого “Укрзалізниця” вирішила додати ще одну можливість для своїх пасажирів. Використання чат-ботів значно полегшило купівлю білетів багатьом користувачам. Тож цей напрям планують розвивати. Адже ми весь час зараз проводимо в месенджерах, тож аби не втрачати багато вільного часу, нам полегшили роботу.

Також на сайті “Укрзалізниці” нагадали й про те, що з 1 березня 2021 року квитки на потяги стануть дорожчими на 2%. І так буде відбуватись щомісячно, починаючи із березня, закінчуючи груднем. На 2022 рік вони поки не планували нічого. Тож що відбуватиметься пізніше, поки не знає ніхто. Це залежатиме не лише від технічного обслуговування залізної дороги, а й від того, чи продовжить розвиватись хвороба. Адже зараз залізниця, так само як і всі сфери потерпає від наслідків пандемії. Кількість рейсів довелось скоротити через те, що не можна перевозити багато людей та й більшість намагається триматись карантинних обмежень. Тож чи будуть дорожчати квитки у наступному році, буде залежати від того, чи буде рости попит на пересування залізницею.

Також на сайті повідомили ще одну новину про те, що планують знову запустити рейси, які межують з анексованим Кримом. На думку “Укрзалізниці”, це буде правильним рішенням. По-перше, вагома частина населення потребує засобів пересування навіть на таких територіях. Адже людям, які там мешкають, також необхідно повертатись додому. Залізниця завжди була там найпопулярнішим засобом пересування. А крім того, припинення залізничного сполучення вже встигло накласти свій відбиток на те, що відбувається з економікою країни. Якщо будуть продовжувати у такому самому темпі зменшувати кількість рейсів, то скоро частка коштів стане ще меншою. Адже залізниця повинна буде сама себе якось забезпечувати.


Що ж стосується погодних умов, які наразі панують в Україні, то поки вони не посприяли погіршенню роботи залізничних колій. “Укрзалізниця” продовжує працювати у звичному режимі. Є лише певні проблеми з вокзалами, де немає світла. Тож працівники залізниці нагадують про правила пересування залізницею. Не підходьте близько до закінчення перону, не намагайтесь пересуватись коліями, тим паче в навушниках. Усюди ожеледиця, ви можете впасти. А потяги розвивають досить велику швидкість. Вони не встигнуть зупинитись, навіть якщо машиніст і зможе вас побачити.

Автор: redactor.newsukraine

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео