Третій раз виявився провальним для героя нашої історії: як чоловік вирішив пограбувати крамницю?

Третій раз виявився провальним для героя нашої історії: як чоловік вирішив пограбувати крамницю?
8312 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо, що поліція затримала злочинця, який тричі намагався пограбувати магазин. Подія сталася в селі Аули, поблизу Дніпра. Злочинець заходив до магазину, погрожував всім ножем та забирав з полиць весь алкоголь та сигарети. Потім він кудись втікав. Проте на третій раз виявилось, що продавчиня намагалась викликати поліцію. Тож довго не думаючи, чоловік пограбував і її також.

Сама подія трапилася 10 лютого. Була 19.00, коли поліція отримала повідомлення про факт скоєння злочину. За даними поліції, злочинець двічі повертався до магазину, аби взяти алкоголь та сигарети. Коли він вийшов, продавчиня намагалась зателефонувати до поліції, проте він побачив та одразу відреагував на це. Забігши до магазину зі зброєю він забрав всі гроші з каси та зник.

Поліція приїхала досить швидко. Тож вже через годину вони точно знали місце перебування злочинця та його особисті дані. Як виявилося, за скоєнням цього злочину стояв чоловік 38 років. Раніше він мав судимість, тож тепер відповідатиме за всією суворістю наслідків.

Наразі поліція вже висунула в його адресу обвинувачення. Чоловіка буде покарано за 208 статтею Кримінально-процесуального кодексу України. Також повідомили про те, що його підозрюють у скоєнні злочину, який передбачено частиною 3 187 статті (розбій) Карного кодексу України. Також поліція звернулась до суду, аби їм надали офіційний дозвіл на тримання під вартою злочинця до того, як трапиться основне слухання.

А також поліція нагадує, що у випадку потрапляння до будь-якої невідомої ситуації, яка вам загрожує, необхідно одразу звертатись до правоохоронних органів. Річ в тому, що по гарячих слідах злочинця спіймати набагато легше, ніж через певний час.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео