Що змінилося в ЗНО у 2021 році? УЦОЯО вирішило пояснити, що чекатиме на школярів цього року

Що змінилося в ЗНО у 2021 році? УЦОЯО вирішило пояснити, що чекатиме на школярів цього року
9492 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього року в ЗНО учні 11 класів побачили нові для себе визначення. Тепер в них стоятиме вибір не лише математика, англійська мова, історія чи географія, а й Математика та Математика (рівня стандарту). Проте що це означає, та як обирати серед такого широкого спектра завдань.

В центрі оцінки якості освіти пояснили. В Україні існують школи, які викладають математику на стандартному рівні, а є ті, які обрали як профільний предмет. Для тих, хто вирішив, що математика йому необхідна лише для того, аби отримати бал ДПА, повинні будуть виконати наступну процедуру: "Для того, щоб обрати саме цю сертифікаційну роботу, потрібно протягом реєстрації поставити відмітки "зарахувати як оцінку ДПА", а також "не отримувати результат 100-200". Здобувачі освіти, які позначили саме такі реєстраційні дані, отримають за виконання сертифікаційної роботи з Математики (завдання рівня стандарту) тільки оцінку за шкалою 1-12 балів".

Але це стосується лише тих, хто не використовуватиме математику, як один із показників для вступу до ВНЗ. Така оцінка йтиме лише до атестата. Змінити це після завершення останнього дня реєстрації вже буде не можна. Ті, кому для вступу необхідно мати при собі сертифікат ЗНО, мають відмітити обидва поля. В такому разі вони отримають два різних результати.

Ті випускники, які навчались за профільною програмою з цього предмета складатимуть математику, як обов’язкову дисципліну. Вона котуватиметься, як оцінка за ДПА. "Вони отримають оцінку за шкалою 1-12 балів за виконання всіх завдань тесту (важливо поставити позначку« зарахувати як оцінку ДПА»), крім того, вони можуть отримати результат зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів, якщо поставлять позначку "отримувати результат 100-200".

Якщо учень складатиме математику за стандартною програмою, то він отримає 28 завдань, які необхідно виконати протягом 150 хвилин. Для тих, хто обирає профільний предмет, буде 34 завдання, на які відведуть 210 хвилин.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео