До УДФСУ завітав Посол Узбекистану Алішер Курманов

До УДФСУ завітав Посол Узбекистану Алішер Курманов
13541 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулася офіційна зустріч в.о. ректора УДФСУ Антона Монаєнка із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курсановим, мета якої налагодження співпраці між університетом та Узбекистаном у різних напрямкам діяльності.

У зустрічі також взяли участь помічник ректора УДФСУ Азер Худієв, завідувач відділу міжнародного освітнього співробітництва УДФСУ Андрій Божков та Перший секретар Посольства Республіки Узбекистан в Україні Баходир Ібрагімов. Присутні обговорили низку ключових питань щодо налагодження співпраці між УДФСУ та Узбекистаном, зокрема:

налагодження прямих контактів з профільними університетами Узбекистану та реалізацію спільних навчальних та дослідницьких програм;
залучення до навчання студентів з Узбекистану до УДФСУ;
проведення спільних академічних/наукових культурних та спортивних заходів, використовуючи матеріально-технічну базу УДФСУ;
залучення експертів УДФСУ до консультацій узбецької сторони (ділові кола, державний сектор) в галузі митної справи та оподаткування.
Крім цього, гості університету мали можливість ознайомитися із життям та діяльністю навчального закладу, побачити матеріально-технічну базу і поспілкуватися із співробітниками УДФСУ.

Висловлюємо вдячність узбецькій стороні за візит до університету і сподіваємося на успішну реалізацію усіх планів!

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео