На Донеччині припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення контрафактних цигарок

На Донеччині припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення контрафактних цигарок
348246 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури організовану групу осіб викрито на незаконному виготовленні, зберіганні та збуті на території Донецької області контрафактних тютюнових виробів (ч. 1 ст. 199, ч. ч. 1, 2 ст. 204 КК України).


Досудовим розслідуванням встановлено, що з вересня 2020 по червень 2021 років 34 та 44-річні мешканці м. Часів Яр організували на території міста підпільний цех з виготовлення цигарок сумнівної якості, що розповсюджувались у Бахмутському районі Донецької області.


До своєї злочинної діяльності правопорушники залучили двох жінок 47 та 50 років, до обов’язків яких входило набивання тютюновою сумішшю гільз на спеціальному обладнанні, а також розфасовка та зберігання готових до збуту контрафактних сигарет.

Правоохоронцями проведено санкціоновані слідчим суддею обшуки у містах Бахмут, Часів Яр та Харків, де у так званому виробничому цеху та місцями мешкання фігурантів виявлено та вилучено устаткування для виготовлення тютюнових виробів, близько 500 кг табака, понад 50 000 гільз, а також 35 000 контрафактних цигарок.

За попередніми даними, вартість вилученого обладнання складає понад 400 тис грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП в Донецькій області за оперативного супроводу УСР в Донецькій області ДСР НП України.

Після проведення відповідних експертиз буде вирішене питання щодо повідомлення усім фігурантам про підозру.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео