Майман Михайло, він же: “Микроб, Глист, Бацила, Моня” і його жіночий “батальйон” на чолі з коханкою

Майман Михайло, він же: “Микроб, Глист, Бацила, Моня” і його жіночий “батальйон” на чолі з коханкою
290262 ПЕРЕГЛЯДІВ

Коли йдеться про кримінальну діяльність сімейства Майман-Помогайбо, об'єктом головної уваги оодразу стає аферист і мародер Михайло Майман, а його численні жінки незаслужено відсуваються на другий план.

Це легко зрозуміти, оскільки Майман Михайло Веніамінович це злочинець зі зв'язками та яскравою кримінальною біографією. Почавши кар'єру багато років тому, як дрібний шантажист, здирник і торговець наркотиками, сьогодні він є небезпечним військовим злочинцем, який грабує українців з автоматичною зброєю в руках і краде сучасне озброєння, що його передає армії Міністерство Оборони.

Велику війну з росіянами Майман Михайло, він же Михайло Помогайбо і якого у відкритих джерелах “величають” “Микроб, Глист, Бацила, Моня” -  розпочав у статусі ветерана, оскільки ще у 2014 році написав собі героїчну фронтову біографію та широко розкрутив власні фейкові подвиги через Телеграм-канал та Фейсбук.

Отримавши таким чином людей та гроші, Михайло Майман (позивний «Моня») вже у березні 2022-го проводив під виглядом боротьби із сепаратистами жорстокі нальоти на квартири в центрі Києва та заможні домогосподарства, відбирав у людей гроші, автомобілі та цінності. 

Окрім рекету, пограбування та замовних нападів, «Моня» прославився тим, що організував приїзд в Україну бойовиків-кадировців Валіда Айдамірова та Рустама Чичаєва, які пізніше були затримані СБУ.

Айдаміров особисто причетний до викрадення київського бізнесмена Сергія Ткаченка, акціонера «Севастопольського судно-ремонтного заводу «Південний», а Чичаєв це головоріз із СОБРу «Терек», яким командує силовий віце-прем'єр Чечні Абезуйд Вісмурадов, і наявність таких партнерів повною мірою характеризує Михайла Маймана.

Сестра військового злочинця Маймана - Серафима Веніяминівна Помогайбо відповідає за зв'язки кримінального сімейного клану з Російською Федерацією та окупованими територіями.

Її активність у російських соціальних мережах це лише верхівка злочинного айсберга. Михайло Майман постійно виїжджає на фронт, але в боях участі не бере, тож його регулярні візити на лінію розмежування виглядають вкрай підозріло і можуть приховувати найзловісніші злочинні процеси.

Бійці, які залишили загін «Моні» Маймана, відкрито говорять про його зустрічі з сепаратистами, організацію спільної торгівлі зброєю та наркотичними речовинами, обміном транспортом, грошима та інформацією. При цьому наголошується на підготовленості таких зустрічей, і заслуга в цьому Серафими Помогайбо очевидна. 

Коханка Михайла Маймана - Катерина Мірошниченко асистує йому у тилових аферах, які за цинізмом та жорстокістю не поступаються торгівлі з ворогом та крадіжкам озброєння. Мірошниченко допомагає Майману привласнювати майно загиблих на війні солдатів, переписувати на своє ім'я їхні квартири та привласнює грошові виплати, призначені фронтовикам та їхнім родинам.

Під виглядом допомоги фронту Майман та Мірошниченко публікують у Телеграм, Тік-Ток та Facebook номери своїх банківських карток і вже привласнили таким чином близько 3 мільйонів доларів, що їх люди перераховували на підтримку ЗСУ.

Окремим бізнесом для кримінального дуету Майман-Мірошниченко став відбір гуманітарних вантажів, що призначаються фронту. Катерина втирається в довіру до волонтерів, а коли обман розкривають, втручаються озброєні бойовики Маймана, і дорогоцінний вантаж стає втраченим назавжди.

Невідомо, як спілкуються між собою жінки Михайла Маймана, але вони напевно координують свої злочини та махінації, бо кримінальна мережа працює злагоджено та вивірено. Наркотики, зброя, фінансові махінації та грабіж гуманітарних вантажів відпрацьвано доповнюють одне одного, збагачуючи сімейство Маймана, який робить бізнес на війні та крові українців. 

Сам Майман, курсуючи країною, активно створює бандитські склади та пули, дедалі більше відкрито займається здирництвом і заражає наркоманією нові українські райцентри.

Багато разів ЗМІ та патріотичні організації звертали увагу поліції та СБУ на те, що псевдо-воїн, наркоман та наркодилер, здирник та вбивця Майман є небезпечним для країни та людей не менше за російського диверсанта чи злісного саботажника.

Те, що ці сигнали залишилися без відповіді, свідчить про злочинне заступництво небаченого рівня і потребує особистої уваги Офісу Президента, Секретаря РНБО Данилова та Військової Прокуратури.

Зволікати небезпечно!!!

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео