Депутат Закарпатської обласної ради Мирон Помпель посприяв прихожанам православних храмів Дубрівки, Пацканьова, Лінців, Кибляр, Гайдоша, Анталовців здійснити паломництво Почаївськими святинями

Депутат Закарпатської обласної ради Мирон Помпель посприяв прихожанам православних храмів Дубрівки, Пацканьова, Лінців, Кибляр, Гайдоша, Анталовців здійснити паломництво Почаївськими святинями
157111 ПЕРЕГЛЯДІВ

Депутата Закарпатської обласної ради Мирона Йосиповича Помпеля, який, до речі, нещодавно висунув свою кандидатуру на посаду Голови Середнянської селищної громади що на Ужгородщині – знають в регіоні як щирого і щедрого мецената. Він за будь-якої нагоди долучається до створення добрих справ або є безпосереднім ініціатором важливих і потрібних для місцевих жителів подій.

Мирон Помпель є справжнім патріотом свого краю, своєї держави, і особливу увагу приділяє Церкві і місцевим парафіянам, адже сам він є глибоко віруючою людиною. Що року він сприяє, щоб місцеві парафіяни мали можливість здійснювати паломництво Святими місцями.

Варто підкреслити, що і цей рік не став винятком, адже за його сприяння 2 жовтня прихожани православних храмів Дубрівки, Пацканьова, Лінців, Кибляр, Гайдоша, Анталовців  вирушили здійснити паломництво Почаївськими святинями.  70 прочан з благословіння Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського вирушили у дорогу, аби поклонитися православним святиням, помолитися і побачити другу за розмірами після Києво-Печерської Лаври православну святиню Укріїнської Православної Церкви.

Як ми вже звертали увагу, Мирон Йосипович не вперше допомагає місцевим жителям здійснювати паломництво до Святих місць. Всі добре пам’ятають, як він разом із Михайлом Ланьо були меценатами для паломництва місцевої дітвори яка вирушила відвідати святі місця України. Тоді, 47 дітей сіл Лінці, Кибляр, Гайдоша і Пацканьово змогли відвідати Почаївську Лавру, святі місця Кременця на Тернопільщині, Києво-Печерську Лавру в Києві, а також Чернівці.

«Треба наших діточок розвивати духовно», - підкреслює неодноразово Мирон Помпель.

Що ж, як бачимо Мирон Йосипович Помпель має міцну Віру в Бога і всіма силами сприяє щоб  місцеві жителі мали можливість зростати і укріплюватись духовно. З таким Головою громади люди будуть захищені на чиновницькому рівні, а Бог посилатиме всім здоров’я, мир і благодать. 

politica.com.ua

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео