Катерина Рожкова:Сьогодні моя з Національним банком річниця. Рівно 6 років тому я почала працювати у найкращій інституції країни

Катерина Рожкова:Сьогодні моя з Національним банком річниця. Рівно 6 років тому я почала працювати у  найкращій інституції країни
277642 ПЕРЕГЛЯДІВ
Сьогодні моя з Національним банком річниця. Рівно 6 років тому я почала працювати у без перебільшення найкращій інституції країни і стала частиною найкращої команди
Кожен рік був насправді неповторним. Кожного року з‘являлися нові виклики. Кожного року траплялися перемоги та поразки. Кожного року з‘являлися нові цілі.
Нещодавно з колегами, з ким вдалося пройти ці шість років, розмірковували: який же рік був найскладнішим. Не змогли обрати один. Зупинилися на трьох - 2015, 2016 та 2020.
У 2015-му почалося банківське очищення, нарешті курс став гнучким, почали таргетувати інфляцію, працювали над трансформацією самого НБУ. Національний банк перетворювався з подоби інституції у справжній цивілізований центробанк з потужною аналітикою, колегіальними та прозорими процедурами ухвалення рішень, командою сміливих та досвідчених фахівців, об‘єднаних не лише цілями, а й цінностями. Ми разом ставали дорослою неінфантильною організацією.
У 2016-му почали працювати над перезавантаженням банківської системи, як методологічним, так і ідеологічним. Готувалися до націоналізації найбільшого банку України. Історій 2016-го вистачить на цілу книгу та серіал.
А 2020-й - це просто 2020-й. Нічого навіть додавати не буду. Інколи таке враження, що 2020-й ще не закінчився.
Проте кожен з років у Національному банку дав те, чого ніколи в його команди тепер не відняти. Неймовірний досвід. Відшліфовані цінності. Непересічних людей. Емоції та спільність, яка назавжди залишитися. І, звичайно, стійкість.
Попереду ще щонайменше чотири роки в Національному банку. Я дуже вдячна всім з ким працювала і працюю за вашу громадянську та професійну позицію, за принциповість, за відданість справі.
Попри те, що іноді буває складно, я з оптимізмом дивлюсь в наше спільне з Національним банком майбутнє .
Дякую Національному банку та людям, які його творять!
Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео