29 СЕРПНЯ - ДВАНАДЦЯТИЙ ЧЕМПІОНАТ З РИБНОЇ ЛОВЛІ СЕРЕД ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

29 СЕРПНЯ - ДВАНАДЦЯТИЙ ЧЕМПІОНАТ З РИБНОЇ ЛОВЛІ СЕРЕД ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
818 ПЕРЕГЛЯДІВ

О 10:00 29 серпня 2021 року (неділя) на Жуковому острові  (координати: 50.334987, 30.596119, ostriv.pp.ua) відбудеться безпрецедентна подія – "Острів Надії" – дванадцятий щорічний відкритий чемпіонат зі спортивної рибної ловлі поплавковою вудкою з берега серед людей з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних.

         Реєстрація учасників та акредитація журналістів обов’язкова!

         Для цього до 18:00 28 серпня необхідно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScTWQmxuwasbUxC___OPMG1DQfsDvsBARW9wmBXayIbfM8Wog/viewform

Або:

- реєстрація учасників: 098-326-01-86 – Олександр Пустовойт. 

- акредитація журналістів: 050-446-82-45 – Костянтин Хівренко. 

Час і місце зустрічі для посадки в транспорт о 9:30 29 серпня, метро Видубичі (під мостом, у напрямку Конча-Заспи). Або о 10:00 безпосередньо на Жуковому острові.

Саме у цей час розпочнеться жеребкування учасників. Перша група вийде на воду об 11:00. 

"Острів Надії" започатковано підприємством “Вілчер” Всеукраїнської організації „Союз організацій інвалідів України”. Планується, що у цьогорічних змаганнях вже вчетверте візьмуть участь воїни-учасники АТО, які внаслідок поранення отримали інвалідність.

За задумом організаторів змагання традиційно стануть першим етапом щорічного чемпіонату рибалок, присвяченого прийняттю Закону України „Про реабілітацію інвалідів в Україні” від 6 жовтня 2005 року.

Головне завдання події - пригорнути увагу суспільства до проблеми реабілітації людей з інвалідністю в Україні взагалі і в Києві зокрема.

На меті  –  повернення людей, які з різноманітних причин втратили певні фізичні можливості, до повноцінного життя, їхня фізична реабілітація і психологічна адаптація, а також популяризація спортивної риболовлі, як здорового способу життя і гармонійного розвитку людини.

До участі в заході запрошено всіх бажаючих, хто незважаючи на інвалідність, не втратив захоплення рибалкою та веде активний спосіб життя.

У змаганнях передбачено особисту участь за різними категоріями.

 Серед понад 20 вже заявлених учасників:

1. С. Трифонова – неодноразова призерка Паралімпійських ігор.

2. О. Дорошенко – заслужений художник України.

3. О. Пустовойт –  Голова Громадської асоціації «Центр соціальної реабілітації інвалідів “Острів Надії”, член Національного олімпійського комітету України.

Крім того, запрошені керівництво Київської міської державної адміністрації, депутати Київської міської ради.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео