Епіфаній — хто він, Іуда із України або байстрюк, народжений поза церковним шлюбом?

Епіфаній — хто він, Іуда із України або байстрюк, народжений поза церковним шлюбом?
170200 ПЕРЕГЛЯДІВ
 

Цинізм і мракобісся ПЦУ: після того, як Патріарх Філарет надіслав вітання та квіти Єпіфанію з нагоди його дня народження, поздоровив його, той, по-блюзнірськи, виключив його із членів синоду ПЦУ і чисто в московському стилі заборонив висвячувати навіть дияконів. До цього навіть не запрошував на засідання синоду.

Перед тим, Єпіфаній обібрав Патріарха до нитки, рейдерським, злочинним шляхом переоформив на свою структуру все майно Київської патріархії, навіть Патріаршу резиденцію, де живе Святійший і яку свого часу збудував, зробив своєю.

Чекаємо, коли Єпіфаній Думенко повністю перетвориться на жалюгідну подобу Кіріла Гундяєва (за якого, як російського патріарха, він так ревно молиться на Літургіях) і оголосить анафему своєму духовному батькові Патріарху Філарету. Гріхопадіння та моральний розклад молодого очільника української митрополіі Константинопольського патріархату йде повним ходом.

Характерно, що таке ганебне рішення синод ПЦУ на чолі з Єпіфанієм прийняв наступного дня, як бучно, також із розмахом характерним для московитів, відгуляв свої роковини в злачному закладі, розташованому «на вертолітній площадці Януковича», збудованій на місці колишнього київського цвинтаря. Це мабуть виявилося найпридатнішим місцем для гульок Єпіфанія і його структури.

На ці святкування Єпіфаній демонстративно не запросив Патріарха.

Де б був Сергійко Думенко, якщо б не Патріарх, який зробив його, народженого поза церковним шлюбом, байстря, людиною: відправив в Грецію на навчання, оплатив це навчання, провів через усі щаблі до церковних висот, визнав його примітивну збірку проповідей докторською дисертацію, назвав цілим професором (хоча у випадку Думенка цей титул треба писати через два Ф), ректром КПБА (після справді освіченого м.Димитрія Рудюка) намісником Патріарха, переламав хід собору 2018 року та наполіг на його обранні предстоятелем ПЦУ? Та, зрештою, Варфоломею не було кому давати цей лукавий томос, якщоб Патріарх Філарет не збудував УПЦ КП. В Україні бала б лише УПЦ МП і карликова карикатурна УАПЦ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ↓↓↓

Яку реальну ціну за «Томос» заплатив Патріарх Філарет?

За словами знавців, такі елітні банкети в тому закладі, де пиячили представники ПЦУ та їх гості, можуть коштувати не менше 300 тисяч доларів.

Останні рішення синоду та гулянки на широку ногу з владою, корупційними політиками, представниками ЛГБТ та кримінальними елементами, то наочна реалізація гасла про те, що ПЦУ «відкрита церква для всіх».

Судячи з усього, Єпіфаній, як маріонетка Порошенка, упевнено продовжує йти шляхом своїх ганебних біблійних попередників Іуди та Хама.

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ ↓↓↓

Чому битва за «престол» політичний спричинила війну церковну або як і для чого «кіллери» усували Патріарха Філарета…

Автор: Юрій Дорошенко

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео