Інформаційна війна, є однію з головних складових, які реалізовує агресор проти України — Сергій Кривонос

Інформаційна війна, є однію з головних складових, які реалізовує агресор проти України — Сергій Кривонос
56872 ПЕРЕГЛЯДІВ
 

Ось моя відповідь, саме на приклад, як: зі сказаного мною в інтерв’ю Радіо Свобода, виривають частину, і використовують «потрібне» розповсюджуючи хибну інформацію.

Перед Україною стоїть велике завдання, вибудувати стійкий суспільний інформаційной імунітет у сприйнятті інформацій, протидії фейкам та інформаційним агресіям.

Конституція України

Стаття 17.

Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.

Інформаційна безпека – стан захищеності життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, при якому запобігається завдання шкоди через неповноту, невчасність та невірогідність інформації; негативний інформаційний вплив, негативні наслідки застосування інформаційних технологій, несанкціоноване розповсюдження, використання і порушення цілісності, конфіденційності та доступності інформації.

Інформаційний вплив − організоване цілеспрямоване застосування інформаційних засобів і технологій для внесення змін у свідомість особи чи населення та в інформаційно-технічну інфраструктуру суб’єктів інформаційних відносин.

 

Сергій Кривонос

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео