Справжня допомога безкорислива: Президент Володимир  Зеленський, ОП на чолі із Андрієм  Єрмаком разом із ГО «ПЗБУ» і її керівником Юрієм Микуляком надали допомогу дитячому будинку в смт. Часів Яр, що на Донеччині

Справжня допомога безкорислива: Президент Володимир  Зеленський, ОП на чолі із Андрієм  Єрмаком разом із ГО «ПЗБУ» і її керівником Юрієм Микуляком надали допомогу дитячому будинку в смт. Часів Яр, що на Донеччині
57573 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гортаючи новини у соціальній мережі Фейсбук наштовхнувся на досить цікавий пост, а саме подяку від дитячого будинку з смт Часів Яр (Донецької області) Президентові Володимиру Зеленському, Офісу Президента і Андрію Єрмаку, Громадській організації «Правовий захист та безпека України» на чолі із Юрієм Микуляком.

Та в цій ситуації мене, як журналіста, здивувала не сама допомога відомих людей, а те як вона була надана. А все тому, що перегорнувши сотні сторінок у ЗМІ я не знайшов жодної публікації про це. Відповідно виходить, що шановані люди все зробили тихо, без пафосу, без десятків журналістських відео камер – зробили це просто так, бо хотіли щиро допомогти маленьким потребуючим українцям. Для мене, перш за все, як журналіста – це досить неочікувана подія. Адже настільки звиклось, що схожі діяння робляться лише заради піару… — ця тиха благодійність мене прямо заставила на кілька хвилин впасти в стан шоку.

Впевнений, що зараз знайдеться ціла горстка критиканів, які викрикуватимуть: «та що вони такого зробили?», «це постановка…», і т. д.

Шановні, скажу прямо і вибачте за вираження: мені все-рівно, що ви говоритимете, і що думатимете — адже сьогодні я чи не вперше в житті побачив якою насправді має бути допомога потребуючим!!! І це щира, безкорислива, без мети пропіаритись –проста, тиха і душевна допомога. Сьогодні я для себе відкрив Президента і його оточення зовсім із нової, невіданої мені дотепер — колосально позитивної сторони. Тому, від себе особисто, як від простої людини приношу також щирі слова подяки Володимирові Зеленському, Андрію Єрмаку та Юрію Микуляку: дякую Вам за добро, що принесли у домівку цих прекрасних діточок. І впевнений, що зараз до мене приєднуються мільйони наших громадян. Ще раз велике людське Вам Спасибі!

Автор: Ігор Думка

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео