Вінницька влада надала недостовірну інформацію ветерану АТО про земельні ділянки

Вінницька влада надала недостовірну інформацію ветерану АТО про земельні ділянки
141806 ПЕРЕГЛЯДІВ

Постановою Верховного суду України від 07 лютого 2020 року по справі №127/13810/17 адміністративне провадження №К/9901/18124/18 суд постановив визнати протиправними дії Виконкому Вінницької міської ради по наданню недостовірної інформації ветерану АТО і надати таку інформацію в повному обсязі.

Тобто, Верховний суд України визнав, що у Вінницькій міській раді приховували інформацію про земельні ділянки, що можуть бути приватизовані ветераном АТО. У своїй відмові чиновники Виконкому Вінницької міської ради “вигадали” відсутність інформації про вільні земельні ділянки, хоча за інформацією, наданою до Верховного Суду на 2016 рік у розпорядженні Виконкому було 483,6969 га земельних ділянок, не наданих у власність або постійне користування.

Тепер усі вінницькі ветерани АТО, що отримали відмови-відписки від Виконкому Вінницької міської ради про відсутність земельних ділянок для приватизації на законних умовах, можуть повторно звернутися до чиновників з проханням повторного розгляду.

У випадку повторної відмови — радимо звертатися до суду. Маючи прецедент, зафіксований Верховним судом України, позиції “брехні” вінницьких чиновників виглядають слабо.

Джерело

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео