Закликаємо правоохоронців відкрити кримінальну справу за підкуп вінничан посіпаками Гройсмана

Закликаємо правоохоронців відкрити кримінальну справу за підкуп вінничан посіпаками Гройсмана
285549 ПЕРЕГЛЯДІВ

"Українська стратегія Гройсмана" - кишенькова партія Володимира Гройсмана з рейтингом по всій Україні у 1,5% (дані останнього соціологічного опитування).

Проте у обласному центрі її функціонери засіли у міській та обласній радах, контролюючи тут більшість депутатів.

Повернувшись з приватного бомбосховища через два тижні від початку російської агресії https://t.me/provinnitsa/3024, голова партії та колишній прем'єр Гройсман, очолив у Вінниці гуманітарний штаб - по суті, привласнив вигадану спеціально під нього посаду.

До штабу стікається як закордонна допомога, так і пожертви вінничан.

Що чинять технологи партії?

Малюють схожий на партійний логотип “Стратегії” та шпандьорять його на пакунки благодійної допомоги гуманітарного штабу.

Що відбувається?

Таким чином, гуманітарка, яка належить всім вінничанам, які останнє віддають на війну з росією, видається особисто Гройсманом та його політсилою. Також саме він приписує собі найбільші гуманітарні заслуги та подається піарниками вінничанам як неймовірний герой.

Для чого? “Стратеги” формують сітку виборців під майбутні парламентські та місцеві перегони.

Мораль?

Це абсолютно цинічні, аморальні дії під час війни.

Де тут кримінал?

Кримінальний кодекс України трактує їх як підкуп виборців - ст. 160, яка передбачає покарання до двох років позбавлення волі.

Закликаємо терміново НАБУ, прокуратуру, поліцію зупинити кримінал від “Української стратегії Гройсмана” у Вінниці та притягнути винних до кримінальної відповідальності.

Альберт Каверін

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео