Чемпіон абсурдної поведінки або чому Тищенку закони не писані?!

Чемпіон абсурдної поведінки або чому Тищенку закони не писані?!
88685 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Від ревізії до високих стандартів життя!», - так написав в шапці свого профілю колишній ресторатор, а зараз депутат Микола Тищенко. І справді він живе за цим принципом, тільки є одне уточнення: високі стандарти життя мають бути лише в самого Тищенка. 

В час, коли всі бізнеси закрилися на карантин, ресторан пана Тищенка працює. Про це заявили 27 квітня журналісти проєкту Bihus.info і також додали, що ресторан нардепа від «Слуги народу» відвідують відомі в політичних колах люди. Зокрема, нардепи Антон Яценко й Олександр Кабанов, Віталій Кисіль (працює в компанії «Метінвест» олігарха Ріната Ахметова) та інші.

Згодом нардеп Яценко запевняв журналістів, що він давно не відвідує ресторани та не заходив у «Велюр». Кабанов, навпаки, сказав, що був у ресторані, проте заходив «до свого друга Колі».

Ця вся ситуація здається ще більше комічно-абсурдною, коли ми бачимо дописи Тишенка в Інстаграмі. Просто супермен летить на допомогу. Підпис до фото з головним лікарем лікарні: «Команда Президента в місті Києві під моїм керівництвом розпочинає тиждень із добрих справ. Доставили чергову партію допомоги Київській міській клінічній лікарні 4, що приймає пацієнтів із підозрою на коронавірус. Від нашої команди вони отримали: 4 бактерицидні лампи для кварцювання; захисні маски; захисні окуляри; захисні костюми багаторазові та одноразові; валізи першої допомоги; талони на бензин 1000 л.

Наша команда з перших днів робить усе можливе, аби захистити українців. Та в першу чергу, медиків, які стоять на передовій боротьби з коронавірусом.

Я дуже вдячний своїм друзям, бізнесменам, меценатам та всім небайдужим громадянам, які щоденно долучаються до нашої команди ???????? Ми розуміємо, що попереду ще багато роботи, але з такою підтримкою нам все вдасться!»

Цікаво, що йому вдасться? Нагодувати всіх депутатів? Чи може придумати корупційний план у «Велюрі», який нібито не працює?

Це вже не перший прокол Миколи. Цей герой є частим героєм ютуб-шоу журналіста Дурнєва. У ньому редактори підбирають найдурніші вчинки популярних користувачів Інстаграму і критикують їх поведінку. І чомусь Тищенко потрапляє у кожен випуск. Він - чемпіон абсурдної поведінки: то прямі ефіри знімає під час важливих голосувань (ну, і забуває про таку дрібницю, як голосування), то в костюмі хімічного захисту приходить в Раду. Видно, так боїться заразитися.

На минулому тижні, до інциденту з рестораном, Тищенко теж хизувався своїми «інтелектуальними вміннями»: «Хочу нагадати, що 26 квітня буде свято, дуже велике, дуже важливе свято. Це трагедія, Чорнобильська катастрофа». Це він сказав у прямому ефірі телеканалу «НАШ». А потім додав: «привітати, подякувати, вклонитися тим людям, які багато років тому захистили нас від цієї катастрофи».

Народний депутат Гео Лерос прокоментував скандал з рестораном «Велюр». 

«Я вважаю, що депутат Микола Тищенко повинен скласти мандат і йти займатися бізнесом у свій «Велюр»»,- сказав він у ефірі «24».

А сьогодні, 28 квітня, Тищенко вирішив якось виправити цю ситуацію і написав: «Журналісти Бігус.інфо нібито зловили мене на гарячому біля ресторану «Велюр». І побічно зробили висновок про те, що мені карантинні закони не писані. Звісно, це не так. А тому і доводиться періодично зривати брехливі маски. Так, дійсно, в ресторані «Велюр» іноді проходять особисті зустрічі. По складах читайте – «особисті зустрічі». Поодинокі зустрічі», – повідомив депутат на сторінці в Iнстаграм.

Він додав, що цей заклад – це «своєрідний такий штаб».

«Але ресторан не працює для відвідувачів. Немає ніяких порушень і близько», – додав представник президентської партії.

Та ми скажемо: може, й справді прийшов час здати мандат.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео