Екс-нардепу Андрію Левусу «світить срок, від трьох до шести» - складено обвинувальний акт, та чи посадять?

Екс-нардепу Андрію Левусу «світить срок, від трьох до шести» - складено обвинувальний акт, та чи посадять?
30100 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні за часи президенства Володимира Зеленського гучно обговорюють гостру тему  «посадок», та наразі дальше слів нічого не рухається. Хоча все-таки нещодавно з’явилась інформація що однин з колишніх нардепів може опинитись за гратами…   

І так, Народний депутат України VIII скликання Андрій Левус вирішив скористатися значною компенсацією із бюджету. Він отримав гроші з держбюджету за винайм номеру в готелі «Київ». Згідно даних розслідування - він незаконно отримав 543,9 тисяч гривень. 

Кошти були витрачені на винайм житла у столиці. Про це 23 червня повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Парламентар скористався коштами у власних цілях. Співробітники правоохоронних органів вважають, що ці дії були незаконними. Стосовно колишнього нардепа складено обвинувальний акт. 

Правоохоронці здійснювали розслідування у 2018 році. Санкція відповідної статі передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Також у разі підтвердження вини чиновнику можуть заборонити доступ до державних посад в Україні. 

Та чи посадять Левуса – питання складне, а зважаючи на сумну статистику, скоріш за все що ні… Це просто буде черговий чиновник який легко уникне покарання… 

Далі буде…

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео