Володимир Кропивницький: коли благодійність – це не бізнес, це покликання душі! Депутат Житомирської облради роками безкорисно служить своєму народові – з цим потрібно народитись!

Володимир Кропивницький: коли благодійність – це не бізнес, це покликання душі! Депутат Житомирської облради роками безкорисно служить своєму народові – з цим потрібно народитись!
3485 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зважаючи, що вже скоро українців чекатимуть чергові вибори, цього разу місцеві, кожен з нас починає придивлятись чи залишились в державі ще гідні кандидати у служителі народу.

В період від виборчих до виборчих розчарувань ми все прискіпливіше підходимо до запитання: «Яким же  має бути омріяний державний служитель, депутат?» – та напевне, чіткої відповіді не дасть ніхто, але кожен звісно, серед важливих характеризуючи назве такі складові: чесність, порядність, людська доброта, професіоналізм, нетерпимість до корупції, і т. д. І вже скоро, більшість із цих якостей нам, виборцям, малюватимуть сотні бажаючих добрести до такої омріяної «кормушки». Але, нажаль, серед цієї навали «білих і пухнастих» мало знайдеться тих, хто відрізнятиметься щирими людськими якостями, які так потрібні народові. З дня на день почнуться штучні добрі справи заради фото на камеру об’єктиву, гречка й цукор заїжджатимуть до виборців тоннами, та чи поведеться вчергове на це народ?! – навряд чи, адже кожен запитає себе і цього чинушу: «а де ж ти(він) був до тепер? Чому приніс в мій двір гречку лише перед виборами, а не тоді коли вона була реально потрібна, приміром кілька місяців тому у розпал пандемії COVID-2019? Чому не будував дитячий майданчик рік тому?...»

Цього разу українців ніхто не підкупить, адже як правило, тоді наступні кілька років добра явно чекати не потрібно… а від депутата з його гречкою зостанеться лише гірка відраза!!! Народ не хоче уже роздавати авансів, а тому обиратиме тільки тих – хто був з нами в скрутні часи, тих хто ремонтував дитячі майданчики рік, два, три тому, просто так, заради усмішки кожного з нас, тих хто дбав про армію, дбав про безпеку громадян, розбудовував парки, зупинки – і все це просто так, бо це його це покликання душі.

- Та чи є такі люди? Чи зостались гідні голосів людей кандидати? – це питання дуже складне, і насправді таких можливих депутатів, обласних, районних голів можна, в кращому випадку, перелічити  на пальцях рук…

За свідченнями місцевих громадян, як мінімум, одна така людина все ж є, і живе та служить вона народові Житомирщини. Мова йде про Кропивницького Володимира Миколайовича – чинного депутата Житомирської обласної ради, голову правління корпорації «Океан», людину яка вже на протязі довгих років сумлінно працює на благо людей. А головне, Володимир Миколайович – стабільно допомагає людям, а не «виповзає» як більшість перед виборами із штучною усмішкою, і такою ж штучною допомогою.

Про Володимира Кропивницького можна сказати і почути багато теплих слів, адже він в регіоні людина знана як: великий патріот, меценат, благодійник, та просто як свій рідний і чуйний друг для кожного місцевого жителя. Не дарма в 2015 році він отримав всеукраїнську нагороду за благодійну діяльність.  Його підприємство «Проммаркет ОКЕАН» стало призером конкурсу «Благодійна Україна - 2014» у номінації «Благодійник: компанія – середній бізнес».

Він та його дружина Людмила, яка є головою благодійного фонду «Рідний Житомир», надали допомогу на суму близько 3 млн. грн. Із них половина пішла на допомогу військовим шпиталям, бійцям АТО та родинам загиблих у військових діях на Сході України. Ще 1,3 млн. грн. – це допомога медичним та дитячим закладам. Про Володимира Кропивницького чітко можна сказати, що благодійність для нього - це не бізнес, це покликання душі.

Та для пана Кропивницького патріотизм явно не вимірюється лише у допомозі військовим, адже за часи свого депутатства в Обласній Житомирській раді він неодноразово на сесіях виборював, щоб бюджетні кошти чітко виділялись і доходили до місцевих громадян. Так приміром, цього річ за його сприяння з’явиться     невеликий сквер на Корбутівці,  який стане культурним місцем відпочинку студентів та місцевих мешканців. Також в його актив можна записати й новий сучасний спортивний об'єкт з вуличними тренажерами що вже скоро буде все там ж на Корбутівці. А на на Івана Богуна, 4 за результатами звернення мешканців багатоквартирного будинку за рахунок коштів міського бюджету, які передбачені на здійснення депутатської діяльності підрядна організація уже виготовила і встановила дитячий майданчик.

Також місцеві жителі добре знають, що він стабільно дбає над покращенням матеріально-технічної бази навчальних закладів, закладів культури, спортивних арен, і т. д. Та найголовнішим у цій його діяльності є те, що він – не передвиборчий  «гриб» який появляється в період коли потрібні голоси народу, а є державним чиновником який щоденно вже протягом довгих років дбає про свій народ. Та чому він не схожий на своїх колег, які з фальшивими усмішками з року в рік дурять народ?!... Напевне все криється в душі, такою людиною потрібно просто народитись!!!   Тож впевнені, що й на майбутніх виборах його чекає чергова перемога, адже його перемога – це перемога людей і для людей!!!

politica.com.ua

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео