Іван Баканов нагородив переможців змагань з тактичної стрільби

Іван Баканов нагородив переможців змагань з тактичної стрільби
3492 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Служби безпеки України Іван Баканов привітав учасників і нагородив переможців змагань з тактичної стрільби «Кубок Центру спеціальних операцій «А» – 2020».

У турнірі серед підрозділів спеціального призначення взяли участь 30 команд, зокрема з СБУ, НАБУ, УДО, Прикордонної служби тощо.

«Ваш досвід – унікальний. І ви вкотре довели свій професіоналізм та здатність чітко виконувати бойові завдання. Принцип «хочеш миру, готуйся до війни» ще ніхто не скасовував. Звісно, хотілося б, щоб ви застосовували професійні навики лише на полігоні, але сьогодні ми боронимо українську землю. Тож ваші вміння дуже важливі для країни», – зазначив голова Служби.

Він наголосив, що щорічний турнір присвячений пам’яті співробітників ЦСО «А», які загинули під час виконання бойових завдань. Тому закликав вшанувати їхню пам’ять хвилиною мовчання.

«Жодні слова не замінять втрату наших героїв. Ми повинні завжди зберігати пам’ять про них і водночас продовжувати свою справу. Чудово розуміємо, з якими викликами стикається наша країна. Але той рівень бойової підготовки, яким володіють бійці спецпідрозділів, дозволяють приймати ці виклики з честю», – підкреслив Іван Баканов.

Цьогоріч турнір відбувався протягом 18-20 серпня на базі стрільбища ЦСО «А». Всі команди показали високі навики тактичної стрільби. Вони передбачають не лише демонстрацію влучності та швидкості виконання вправ, але й високий рівень згуртованості та надійності кожного члена команди в умовах, наближених до бойових.

Переможцем командних змагань стали представники першого управління ЦСО «А», друге місце посіли співробітники Волинського обласного управління, а третє – Хмельницького обласного управління ЦСО «А».

ssu.gov.ua

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео