LUXURY LIFE: Діти львівських суддів. Чоловіча справа Мусієвських

LUXURY LIFE: Діти львівських суддів. Чоловіча справа Мусієвських
15235 ПЕРЕГЛЯДІВ

Інформаційний портал «Діло» продовжує серію публікацій про те, як живуть родичі відомих та впливових львів’ян. У цьому блоці – діти львівських суддів, яким теж припало до душі служити Феміді.

Мусієвський Євгеній був головою Залізничного суду у Львові. Поки здійснював верховенство права, зумів доробитись до половини цього будинку у Львові.

Проте, сусіди кажуть, що бачать його тут не часто, і це зрозуміло, бо після виходу на пенсію Євгеній Петрович отримав право власності на особняк у селі Холодновідка.

Фото: Діло

А Холодновідка – це елітне передмістя Львова, розташоване на його «Золотому Кільці», де, що не сусід, то якийсь чиновник, відомий лікар, прокурор, контрабандист чи успішний бізнесмен.

Маєток Мусієвського – не пасе задніх, адже тут, за високим парканом, понад 360 квадратних метрів нерухомості, а ще гараж, та, схоже, чимала альтанка.

Фото: Діло

Зараз, за найскромнішими підрахунками, ціна такого будинку вартує понад пів мільйона доларів США.

Зверніть увагу, за тим же парканом – гарненький газон, який не забудовують. Ця ділянка належить онуці Євгенія Петровича, Мусієвській Марті Володимирівній. Але про неї – згодом.

Син Євгенія Петровича, Мусієвський Володимир, продовжив батьківську справу, теж працює суддею.

Щоправда, Мусієвському-молодшому поки не вдалось очолити суд у Львові, але «голова Пустомитівського районного» – теж звучить не погано. Прославився пан Володимир історією, коли у 2015 році поліцейські намагались його оштрафувати за керування автомобілем в нетверезому стані. Згодом суддя Мусієвський заявив, що на підпитку за кермом авто не їхав, лише сидів на місці водія. А алкоголь вживав у закладі «Білий Какаду». Справу, звісно, у суді закрили, а за рік – закрили і сам заклад «Білий Какаду». Як виявилось – то був не нічний клуб, а бордель, де не лише наливали, але й «давали».

Декларує Володимир Євгенович користування згадуваним батьковим особняком у Холодновдці на 361 квадратний метр.

Квартиру рідних у цьому будинку у Львові, на 77 з лишнім квадратів.

Ще кілька земельних ділянок та котрусь із цих будівель у селі Милятин. 1 850 квадратів нежитлового приміщення у співвласності його дружини, що використовується її фірмою «Гарант-Тепло» у якої податковий борг перед державою понад 230 тисяч гривень.

Добре, хоч на придбання новенької КІА СПОРТЕДЖ 413 тисяч гривень у сім’ї знайшлось.

Не схоже, що скромніше від своїх батьків живе донька подружжя Мусієвських. Ми вже казали – ця земельна ділянка, поруч з особняком, належить їй, Марті Мусієвській.

Ще у молодої дівчини є квартира у центрі Львова, одразу поруч з готелем Львів.

І ще одна, на 75,5 квадратів у цьому будинку, подалі від центру міста. Її Марта Мусієвська отримала ще студенткою, здається, 2 курсу.

Тепер у дівчини – свій бізнес, Приватне Підприємство «Деміус», яке займається діяльністю у сфері права. Ця фірма, а відтак, її власниця, придбала власний офіс у Львові, на вулиці Січових Стрільців, 3, це за якихось 400 метрів від Оперного Театру.

І ще, менше як рік тому Марта Мусієвська стала власницею приблизно 2 гектарів землі ось тут, поруч з каскадом озер у селі Руда-Крехівська.

Мальовнича місцина, погодьтесь. Але добиратись сюди – краще на позашляховику. Недарма донька судді обрала японський бренд ТОЙОТА, модель РАВ-4.

Фото з соціальних мереж

Збираючи до купи інформацію про суддів Мусієвських, ми звернули увагу на один доволі старий, але дуже цікавий запис у Судовому реєстрі. Ще у 2011 році суд зобов’язав Пустомитівську міськраду видати Володимиру Мусієвському житло на 92 квадратні метри.

Ми витратили два дні аби знайти майно Мусієвських, іще три дні, аби його відзняти. Уявіть наше подивування, коли ми дізнались, що суддя Мусієвський досі судиться за ці квадратні метри.

Просто цікаво, їм відоме слово «досить»?

dilo.net.ua

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео