Поліцейські на Дніпропетровщині сприяють агрорейдерам та ігнорують наказ Мін’юсту, – активісти

Поліцейські на Дніпропетровщині сприяють агрорейдерам та ігнорують наказ Мін’юсту, – активісти
138512 ПЕРЕГЛЯДІВ

25 листопада на Дніпропетровщині відбувся протест активістів ГО «Стоп корупції» під Апостолівським відділком поліції. Вони заявили про підігравання правоохоронців агрорейдерам, які «віджимають» врожай та техніку підприємства «Добробут», яке підпорядковується обласній громадській організації «Управління соціального захисту ветеранів та інвалідів МВС України».

«Саме тут слідчим управлінням розглядається справа щодо рейдерського захоплення врожаю та техніки підприємства «Добробут». Нам стало відомо, що слідчі цього відділу не виконують службових обов’язків. Навпаки, відбувається сприяння рейдерам. Слідча у цій справі – Марина Рибак, начальник слідчого відділення – Ірина Жукова», – розповів активіст Максим Томілов.

zhukova reyderstvo dobrobut
Фото: СтопКор
zhukova reyderstvo dobrobut
Фото: СтопКор

Правозахисники зайшли також всередину відділку та поспілкувались із Жуковою. Та відмовилась коментувати справу, посилаючись на таємницю слідства. Слідчої у справі Марини Рибак на робочому місці не було.

Irina zhukova apostopivskiy viddilok
Ірина Жукова Фото: СтопКор

Як повідомляв «СтопКор» раніше, Дніпропетровська обласна громадська організація «Управління соціального захисту ветеранів та інвалідів МВС України» продовжує потерпати від зухвалого рейдерського захоплення, за яким, як раніше повідомляли ЗМІ, може стояти колишній секретар міської ради Дніпра Максим Романенко.

Коли все розпочиналось, люди Романенка за допомогою сфальсифікованих протоколів, приватного нотаріуса та державного реєстратора незаконно змінили директора агрогосподарства.

maksim romanenko
Про афери Максима Романенка неодноразово писали ЗМІ Фото: dengi.informator.ua

Цього липня з підприємства було викрадено 7 000 тонн врожаю соняшника з 3500 га вартістю 140 мільйонів гривень, а тиждень тому – техніки на 28 мільйонів.

При цьому раніше Міністерство юстиції України визнало факт захоплення та наказало повернути всі реєстраційні дані та підприємство законним власникам. Проте рейдери продовжують розкрадати майно фірми.

Потерпіла сторона стверджує: місцева поліція навмисне підіграє рейдерам та ігнорує розпорядження Мін’юсту.

stopcor.org

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео