ДВА РОКИ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ ДМИТРА ПОНОМАРЕНКО УВІНЧАЛИСЯ УСПІХОМ, ЗАВДЯКИ ПРАЦІВНИКАМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ - МІЗРАХ ІГОР

ДВА РОКИ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ ДМИТРА ПОНОМАРЕНКО УВІНЧАЛИСЯ УСПІХОМ, ЗАВДЯКИ ПРАЦІВНИКАМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ - МІЗРАХ ІГОР
154880 ПЕРЕГЛЯДІВ

Я два роки проводив журналістські розслідування і розкривав на своїх світлинах злочинну діяльність Пономаренко Дмитра Валерійовича та його ОЗУ, який під прикриттям військової прокуратури, а саме екс-керівника військовоі прокуратури Матіоса А.В., його заступника Філюка А.П. та інших правоохоронних структур здійснював свою злочинну діяльність, направлену на зруйнування державницького ладу в країні, незаконного позбавлення волі та свободи громадян, рекету та ряду інших серйозних злочинів! Моїми журналістськими розслідуваннями було викрито збитки державі на суму понад 130 млн. гривень, рекет, мародерство в зоні АТО, державницька зрада, сепаратизм з тероризмом, замовні вбивства та багато іншого. За розкриття злочинів я особисто також постраждав, але не зупинився і продовжував журналістські розслідування.

Момент затримання в м. Одесі злочинця Пономаренко Дмитра Валерійовича працівниками УСР НПУ

Але, це не влаштовує людей (на жаль, тих, хто ще знаходиться на службі в погонах) в правоохоронних структурах, які заробляли на цих злочинах великі гроші, прикриваючи цього ПОКИДЬКА!

Дякую всім правоохоронцям, які змогли допомогти розкрити злочини і за те, що відреагували на мої звернення та затримали банду злочинців більше ніж 25 чоловік та голову банди Пономаренко Дмитра (позовний «Дітріх», «Катренко», «Дімон-Покємон»).

Затримання Пономаренко Дмитра в м. Одесі

І як казав відомий персонаж Глеб Жеглов (Висоцький): «Злочинець має сидіти за ґратами!»

Я, як член спілки журналістів України, політик та громадський діяч обіцяв, що не дивлячись на погрози мені та моїй сім’ї буду постійно займатися розслідуванням брудних справ команди «адвокатів з гастроному» екс-військового прокурора Матіоса! Читайте плстійно на моїх світлинах всі розслідування! Вважаю кожне розслідування зверненням до правоохоронних органів з вимогою порушувати кримінальні справи, щодо фігурантів статтей та притягнення іх до кримінальної відповідальності!! Один із злочинців — ПОНОМАРЕНКО ДМИТРО (торпеда «Дітріх») вже за ґратами!

Велике ДЯКУЮ НПУ і УСР за наполегливу працю в затриманні злочинного угрупування!

А для того, щоб сформувати суспільну думку, щодо затриманого Пономаренка Дмитра пропоную переглянути фото затримання фігуранта а також коментарі читачів соціальних мереж.

Всім вдячний за підтримку!

ЗАТРИМАНИЙ ПОНОМАРЕНКО ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ
mizrakhigor.wordpress.com
Теги: Дмитро Пономаренко,Пономаренко, Агент Дітріх,Дитрих, Ігор Мізрах, Матіос,ОЗУ,Андрій Філюк,Військова Прокуратура
Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео