КЕРУЮЧИЙ "ПРАТ МОДУЛЬ-М" ОЛЕКСАНДР БУКАТКО – НЕЛЕГІТИМНИЙ ДИРЕКТОР?

КЕРУЮЧИЙ "ПРАТ МОДУЛЬ-М" ОЛЕКСАНДР БУКАТКО  – НЕЛЕГІТИМНИЙ ДИРЕКТОР?
33656 ПЕРЕГЛЯДІВ

У журналістських розслідуваннях стосовно схем відчуження майна та оформлення земельних ділянок, наше видання чітко моніторить судові справи та дії які відбуваються навколо підприємства. Відвдавши декілька судових засідань ми просто м’яко кажучи - здивувались. На одному з засідань так-званий т.в.о. директор ПРАТ МОДУЛЬ-М, Букатко О.М навіть почав погрожувати журналісту сказавши «ТИ НЕ ТУДИ ЗАЛІЗ…. Сам знаєш ХТО за тим стоїть», чи розцінювати це як погрозу хай вирішують правохоронні органи.

А поведінка пана Букатка на засіданні суду виглядає так ніби «видрі наступили на хвіст», що ставить багато запитань до легітимності призначення його на посаду т.в.о директора ПРАТ МОДУЛЬ-М, перереєстрацію з ПАТ в ПРАТ, чисельність акціонерів? Повноваження т.в.о. Директора Букатка згідно статуту підприємства? Реєстрацію прав власності на нерухоме майно? Проведення зборів акціонерів про відкритість і прозорість згідно статуту вже можна й промовчати. Хай правоохороні органи досліджують.

Керуючись відкритими базами юконтрол – ми чітко відслідковуємо, як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році) потім проходять зміни засновників та бенефіціарів і вуаля вже в створених фірмах станом на 15-04-2021 рік  її немає - вивели!

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

 

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Та ж сама ситуація і з ТОВ Інвестгруп К-1К-2! Матяш Анжеліка спочатку була у засновниках юрособи, а потім – вивели!

А в базі юконтрол чітко прослідковується ХТО такий Букатко О.М. у ТОВ Інвестгруп К,К-1,К-2, - просто «Дир Ректор» своєї схеми – «великий буд і вельник»! Бо ж у ТОВ Інвестгруп К-3 він поки що, не керівник, але він «дожене» - зможе!

А в базі юконтрол чітко прослідковується ХТО такий Букатко О.М. у ТОВ Інвестгруп К,К-1,К-2, - просто «Дир Ректор» своєї схеми – «великий буд і вельник»!

В одній з офіційних звітніх баз на сайті наше видання знайшло цікаві документи, де «Рiшенням наглядової ради ПрАТ "Модуль М" (протокол №2 вiд 11.06.2020 року ), прийяното рішення призначити на посаду т.в.о. директора Приватного акціонерного товариства "Модуль М" з 16.06.2020 року Букатка Олександра Миколайовича, строком до проведення позачергових загальних зборів акціонерів. Акціями товариства не володіє. А згідно Закону України про АТ і статутів юросіб це – штанГа, і дуже велика!

«Рiшенням наглядової ради ПрАТ "Модуль М" (протокол №2 вiд 11.06.2020 року )

Керуючись Законом України Про акціонерні товариства в нас виникає питання щодо законності призначення керівника ПРАТ МОДУЛЬ-М (яке з часів призначення т.в.о.директором Букатко О.М. просто припинило свою виробничу діяльнісь), всі у відпустці за свій рахунок! Не дивно?

з часів призначення т.в.о.директором Букатко О.М. просто припинило свою виробничу діяльнісь

З часів призначення т.в.о.директором Букатко О.М. просто припинило свою виробничу діяльнісь

То ж тут чистої води схема, припинення виробничої діяльності, потім банкрут,  і в ході останнього за борги продамо майно та землі підприємства?

А правохоронним органам слід перевірити легітимність призначення т.в.о.Директора ПРАТ МОДУЛЬ-М, Букатка О.М.. Чи в правовому полі діяли юрособи передаючи об’єкти нерухомого майна з юрособи на юрособу у вигляді збільшення статутного фонду у  створених «ручних» ТОВ Інвестгруп – К,К1,К2,К3, оформлення права власності на нерухоме майно нотаріусом Селехман О. та реєстрацію майна з ПАТ Модуль-М на ПП «РОТОР»? Повідомлення акціонерів про дії ДирРектора великих СХЕМ. Ну хто ж стоїть за цими всіма схемами читач напевно вже здогадався з попередніх публікацій! Як казав один «велікій» - бабло переможе ВСЬО! Окрім рішення РНБО! А кумівство через рідного брата прокурора м.Ужгорода – надіємось не ДОПОМОЖЕ!

Далі буде…

Павло Білецький для ІА "ЗІДО"

При проведенні журналістських розслідувань ІА “Журналісти проти корупції” використовують YouControl – онлайн-сервіс бізнес-аналітики.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео