Микола Салагор таки вирішив остаточно піти з Буковинської митниці: дані НАЗК

Микола Салагор таки вирішив остаточно піти з Буковинської митниці: дані НАЗК
285537 ПЕРЕГЛЯДІВ

Микола Салагор, який очолював Чернівецьку митницю, був звільнений з органу та оскаржував у суді свою відставку, вирішив таки звільнитися з посади.

Чиновник подав до Національного агентства з питань запобігання корупції електронну декларацію про доходи. В документі зазначається, що Микола Салагор подав декларацію за період з 1 січня по 11 травня 2021 року – перед звільненням.

У документі екс-митник вказав, що за цей період отримав 119 016 гривень заробітної плати за основним місцем роботи – Буковинська митниця Держмитслужби, а також 53 766 гривень пенсії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ↓↓↓

Нагадаємо, у липні 2019 року Президент України Володимир Зеленський порадив написати заяви на звільнення керівникам Закарпатської, Львівської, Волинської та Чернівецької митниць ДФС.

У грудні 2019 Миколу Салагора звільнили з посади начальника Чернівецької митниці ДФС. Вже у лютому 2020 року колишній начальник Чернівецької митниці Микола Салагор звернувся з позовом до Чернівецького окружного адміністративного суду проти Державної фіскальної служби України. Позивач вимагав визнати протиправним та скасувати висновки оцінювання та сам наказ про його звільнення.

acc.cv.ua

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео