Нардеп Приходько прогулює сесію ВР, бо його судять за розкрадання 2 мільярдів Агрофонду

Нардеп Приходько прогулює сесію ВР, бо його судять за розкрадання 2 мільярдів Агрофонду
170292 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поки колеги народного депутата Бориса Приходька працюють, він ходить на судові засідання у справі про виведення в офшори 2-х мільярдів з Агрофонду. Чергове слухання відбулось у Дарницькому районному суді Києва.

Фото: СтопКор

«Ексзаступника голови НБУ Бориса Приходька підозрюють у виведенні 2-х мільярдів з Агрофонду в офшори, але в грудні 2014 року посадовцю вдалось вийти на волю під космічну заставу. А зараз замість працювати на користь виборців, які віддали свій голос за нього на парламентських перегонах і довірили йому представляти їхні інтереси у парламенті, Приходько ходить на суди», – розповів правозахисник ГО «Стоп корупції» Володимир Циганов.

Фото: СтопКор

Зазначимо, що за інформацією «СтопКору», Приходько користується послугами недешевого адвоката Ігоря Бойка.

Той за часів Януковича захищав інтереси Едуарда Ставицького, колишнього міністра енергетики, якого оголосили в розшук за привласнення державного майна. А ще представляв Ігоря Тарасюка, якого судили за виведення з держвласності комплексу «Пуща-Водиця» та президентського «Межигір’я».

Журналісти зафіксували автівку, на якій Приходько з адвокатом приїхали до суду на одне із попередніх засідань. Її вартість – близько 100 тисяч доларів. Належить вона Ігорю Бойку – адвокату з дуже солідними клієнтами.

«Стоп корупції»

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео