Зеленський доручив органам місцевого самоврядування запровадити додаткове матеріальне заохочення медичних працівників, що залучені до протиепідемічних та лікувальних заходів Коронавірусу

Зеленський доручив органам місцевого самоврядування запровадити додаткове матеріальне заохочення медичних працівників, що залучені до протиепідемічних та лікувальних заходів Коронавірусу
57126 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пандемія Коронавірусу – це глобальна катастрофа людства. Наша держава прикладає максимум зусиль щоб ця пошесть не забирала людських життів українців, тому у боротьбі із цим смертоносним вбивцею Президент Володимир Зеленський приймає рішучі міри.

Водночас Глава держави закликає, що для перемоги над COVID-19 потрібно без винятку зусилля всіх громадян. Окремо в одному із недавніх звернень Гарант доручив органам місцевого самоврядування та місцевій владі активно включатись у боротьбу із Коронавірусом, адже зараз по факту багато функцій протидії саме у їхніх руках.

Володимир Олександрович підкреслив: «Ми доручили органам місцевого самоврядування та місцевої влади запровадити додаткове матеріальне заохочення медичних працівників, які залучені до протиепідемічних та лікувальни хзаходів».

Президент висловив вдячність кожному українському лікарю за щоденну самовіддану роботу. «Так само, як наші військові на передовій, ви захищаєте життя мільйонів українців», — сказав Глава держави.

Ми також від імені своєї редакції закликаємо всіх голів областей, міст, сіл в цей важкий час прикласти всі можливі і неможливі зусилля у боротьбі із пандемією Коронавірусу. Народ і Президент впевнені, що COVID-19 буде переможений тільки спільними зусиллями. Тому, станьте зараз великою опорою нашої нації, адже Президент України свого часу кожному з Вас довірив часточку держави, яку ви обіцяли захищати і розвивати. Чекаємо від вас рішучих і справедливих дій та бажаємо успіхів на благо країни, на благо кожного громадянина.

Відповідно: від імені нашої редакції  зичимо і бажаю всім міцного здоров’я, миру,  терпіння і єдності. Любіть і бережіть одне одного, тільки так у нас все буде добре!!!

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео