Пекельний зашквар: Юрій Тацій розголошує компромат на самого себе та викриває злочинну діяльність будівельної мафії

Пекельний зашквар: Юрій Тацій розголошує компромат на самого себе та викриває злочинну діяльність будівельної мафії
6274 ПЕРЕГЛЯДІВ

В публічному просторі нарешті з’явилися прямі і беззаперечні докази корупційної діяльності Департаменту містобудування та архітектури КМДА, де вже давно панує свавілля з тотальною зверхністю чиновників над Законом.

Іронія полягає в тому, що повідомляє про це головний  корупціонер та безпосередній виконавець злочинних схем на замовлення – Заступник директора Департаменту Юрій Тацій. На своїй сторінці  «Facebook» він    хизується створенням електронного реєстру містобудівних умов та обмежень, виданих з 2011 року, але навіть при поверхневому ознайомленні з цими оцифрованими  документами стає зрозуміло – місто у великій дупі.

Виявляється, абсолютно всі! дозволи видаються з істотними порушеннями, а відповідно - за шалені гроші.

 

Згідно з аналізом онлайн-бази МУО,  будівельна мафія ховає недозволену житлову забудову під так званою «реконструкцією» чи «багатофункціональним комплексом», заплющує очі на вимоги Генплану щодо максимальної поверховості садибної забудови, ігнорує встановлені обмеження висоти будівель у центральній планувальній зоні, відверто займається службовим підробленням та продовжує цинічно спотворювати столицю, турбуючись виключно про свої «офшори».

Відомо, що корупційна вартість погодження даних на об’єкт в КМДА становить $15 за квадратний метр. Саме стільки, наприклад, вимагали з ТОВ «Еф Ай Ем Офіс Центр-3», яке зверталося до Департаменту містобудування та архітектури КМДА із заявою про видачу містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта на вул. Лінійній, 17 у Солом’янському районі Києва. Загальна вартість хабаря, виходячи із площі об’єкта (8757 кв м), склала близько $130 тис з передплатою в $60 тис. Вирішенням цього питання займався особисто Тацій, якому  готівка мала передаватися через третю особу.

 

 

Цікаво, що в момент отримання мзди, посередника було затримано. Йому оголосили про підозру у пособництві службовій особі КМДА в отриманні неправомірної вигоди, а от даних  про чиновника, який мав сприяти у видачі МУО, в судовому реєстрі чомусь знайти не вдалося

І доки громадськість та підприємці обурюються беззаконням у будівельній сфері, отримують численні відмови від Департаменту і шукають справедливості по судах,  Юрій Тацій продовжує безкарно барижити містобудами, заробляючи собі та поплічникам на елітне життя.

Нагадаємо, що громадські активісти та ЗМІ називають Тація «махровим корупціонером», звинувачуючи його в потуранні незаконним  будівництвам  в Києві за «відкати», зокрема лобіюванні інтересів «наглядача» Комарницького, власника “Інтергал Буду” Володимира Зубика та екс-голови Київської ДАБІ Сергія Кучера.

 

 

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео