ЕКСТРЕМАЛИ НА ШИНАХ І ЧОВНАХ

ЕКСТРЕМАЛИ НА ШИНАХ І ЧОВНАХ
6037 ПЕРЕГЛЯДІВ

На шинах в Євросоюз.

Аби втрапити до Європи, нелегали зачасту навіть ризикують життям. Так сталося із групою арабів. Серед них - Халкаур Син (Абдурохим), Раслор Тамома, Шамса, Езат та Зивар АльШома.

Двоє українців  - Сергій Зінчук та Роман Яремко доставили їх до берега річки. Дали їм сім автомобільних шин за допомогою яких планувалось перепливання вказаними особами р. Західний Буг, по руслі якої проходить державний кордон України та Польщі – у Волинській області.

І Зінченко, і Яремко традиційно не здали своїх спільників – інших учасників транскордонного каналу.

Араби розповіли, що спільники двох українців доставили нелегалів у село Михалє Іваничівського району на Волині. Тут біля місцевої церкви розпочиналася прикордонна смуга.

Один із українців підвів іноземців до інженерних загороджень та розтягнув колючий дріт у загороджувальному паркані. Араби пройшли контрольно-слідову смугу.

Із тими сімома шинами їх і затримали прикордонники.

(фото ілюстративне)

Звісно, і Зінченко, і Яремко наполягали, що це єдиний випадок, коли вони переправляли арабів до Польщі.

І хоча двоє спільників не повідомили слідству про свої партнерів – інших учасників – двом переправляльникам у суді дали по три роки умовно.

ЧОВНАМИ ДО ЄВРОПИ

Схожий канал – щоправда більш цивілізований – на Закарпатті. Групу афганців із дітьми переправляли човном.

Йосиф Бадей зустрів вказану групу громадян Афганістану на околиці с. Вари, Берегівського району, Закарпатської області – куди їх доправили його спільники.

Бадей із своїм напарником таємно супроводили їх до річки «Боржава», де накачали повітрям, заздалегідь заготовлений для переправлення вищевказаних нелегальних мігрантів гумовий човен, який спустили на воду та розмістили у ньому вказаних шістьох громадян Афганістану.

(фото ілюстративне)

Афганці прямували до Угорщини. Потім, з метою уникнення прикордонних нарядів Державної прикордонної служби, українці, скориставшись темною порою доби, як прикриття, стали пропливати річкою по наміченому маршруту незаконного слідування до державного кордону Угорщини.

Невідомо – чи потрапили б афганці до рук військовослужбовців Мукачівського прикордонного загону – коли б не прикра ситуація - човен зачепився за якийсь дріт і отримав пробоїну. Коли один із провідників допомагав громадянам Афганістану вилізти із води, їх затримали.

ОДЕСА-МАМА

(фото ілюстративне)

Суддя Олександр Маслеников із Кілійського районного суду Одеської області виправдав Олександра Петровського. Справа стосувалася переправлення групи турків. Спочатку турки прилетіли в Одесу. Далі їх привезли і поселили на базі відпочинку “Олімпік” в селі Приморське Кілійського району.

Вночі Петровський відвіз турків на околицю м. Кілія Одеської області. До самісінького берегу річки Дунай в район 45 км, де на них чекав інший безпосередній перевізник.

Перевізник посадив нелегалів до гумового човна та за допомогою весла поплив в бік протилежного берегу – до Республіки Румунія. Допливши до берега Румунії, перевізник висадив турків у Європі.

Турецькі громадяни довго по Європі погуляти не встигли.

Вони повинні були чекати спільників українців, які мали їх відвезти далі – вглиб країни.

Однак, на румунському березі турки довго сиділи в очереті. Спільники запізнювалися. Групу нелегалів, а особливо дитину сильно покусали комарі. У зв`язку з цим вони вийшли у місто, де були затримані румунськими правоохоронцями. Через банальний випадок із комарями, нелегалів депортували назад.

Турки розповіли, що хотіли потрапити до Франції, де живе їх родич. І тому все продали у себе на батьківщині.


"Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у межах проєкту «Серія антикорупційних журналістських розслідувань - Шлях до Європи. Як злочинці та терористи з Африки та Азії - незаконно - потрапляють до Європейського Союзу - за маршрутом Росія - Білорусь - Україна». Матеріал відображає позицію авторів і не обов'язково збігається з позицією Міжнародного фонду "Відродження". 

detectives.org.ua

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео