На Криворіжжі у селян зі зброєю відбирають паї (відео)

На Криворіжжі у селян зі зброєю відбирають паї (відео)
56766 ПЕРЕГЛЯДІВ

До редакції «СтопКору» надійшла низка повідомлень про примус мешканців села Златоустівка, Криворізький район, до передачі своїх земельних паїв. Яким чином великі фермерські господарства забирали землю у власність? Хто і чому погрожував селянам навіть автоматичною зброєю? Дивіться у репортажі Юрія Колеснікова з Дніпропетровщини.

Депутат Златоустівської сільради Світлана Бессонова була першою офіційною особою, яку зустріли журналісти. Ця пані інформацію про земельне свавілля спростовує.

«Як депутат, я б ситуацію знала і у нас тут був би кіпіш. Ми тихо передаємо від одного до другого. Ніхто не насилує і ніхто нас не примушує», – стверджує народна обраниця.

Тож враховуючи почуте раніше, знімальна група «СтопКору» вже планували повертатися до столиці. Як раптом з’явились місцеві мешканці.

Серед людей, що оточили журналістів, були й селяни – власники паїв, і фермери. Земельних історій виявилося більше, ніж ми очікували. І постраждалих, що готові говорити, було більше, ніж зазвичай буває у селах. По суті, зібрався маленький мітинг.

Земельні паї у сільраді дають лише наближеним – розповідає мешканець с. Златоустівка Микола Кульпанов. Ділянки отримали міські «атошники» з Кривого Рогу, попри те, що місцевим воїнам землі не дали – додає ветеран Ігор Рязанцев, котрий свою нагороду за захоплення російського танка та за Дебальцеве чекає з 2015 року донині.

Ветеран АТО на земельну ділянку чекає з 2015 року

У розповідях селян найчастіше згадувалися два господарства.

У розповідях селян фігурують два підприємства

Перше – «Марс-Агро». Його власник Володимир Коробкін є депутатом Криворізької райради від Златоустівки.

Друге – ФОП «Квасов». У процесі розмови з’ясувалося, що Квасов — це ще й прізвище підприємця – власника цього господарства.

stopcor.org

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео