Сімейство вінницьких ескулапів Присяжнюк лікує від придуманих ними хвороб та покриває корупцію

Сімейство вінницьких ескулапів Присяжнюк лікує від придуманих ними хвороб та покриває корупцію
58586 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як багато останнім часом ми чуємо про корупцію, про обкрадання державного бюджету, про чиновників які ганебно ставляться до людей, про зловживання службовим становищем, про недобросовісне виконання своїх обов’язків, та інші неправомірні дії людей які нас оточують, які мають робити все можливе для комфортного життя українського народу.

Звісно,  перше місце зараз «почесно» займають політики, та ніхто не посперечається, що є ще одна когорта ближчих до народу людей, які виконуючи свої обов’язки часто компрометують свою професію, і цими людьми є лікарі. Єдине що мішає лікарям відвоювати першість брудної слави – це та сама наближеність до людей і трохи менший попит на них від журналістів. Адже часто буває, що люди змушені терпіти приниження лікарів бо може бути так, що прийдеться звернутись ще раз, тому часто мовчать і тихенько дають «на лапу».  А ще, якщо поблизу  лише одна клініка з одним спеціалістом в певній сфері, і хай буде він і «криворукий», та як люди звикли говорити – «краще такий як жодного». Тому і багато «подвигів» залишаються лише у думках тих над ким поглузували, і розвели на гроші. Читаючи ці слова частина з вас розуміє що були в подібній ситуації… Саме тому, вибачте за прямоту, в Україні така медицина, яку крім того, під видом реформ, протягом останніх років ще й скалічила в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Можна багато «цікавого» говорити про невеличкі поліклініки у віддалених населених пунктах, де лікарі часто відчувають себе вищими за «Богів»,але  нажаль, у великих містах з асортиментом лікарень ситуація не краща, а навпаки ще гірша. Одним із таких міст є Вінниця, де і працюють наші «не чисті на руку герої» – сімейство Присяжнюк. Ці люди, якщо їх можна назвати людьми: Присяжнюк Володимир Петрович і його дружина Присяжнюк Наталія Миколаївна неодноразово виступали антигероями для багатьох своїх пацієнтів і в цілому для міста Вінниці. Але, нажаль, за сумним українським досвідом такі «коновали» практично ніколи не отримують справедливої винагороди – суворого покарання, а навпаки після того, як виходять «сухими з води» з попередньої брудної оборудки беруться ще з більшою інтенсивністю «карати» своїх пацієнтів та розводити їх і бюджет України на величезні кошти.

Безкарність «чорних» медиків – головна причина недбалості нашої медичної структури. А дії Скалецької є просто безглуздими без очищення медицини від корупціонерів і бездушних «чорних лікарів», що прикриваються білими халатами.

Так, білий халат ніяк не може приховати «чорне серце» Наталії Миколаївни Присяжнюк, лікаря дерматолога першої вінницької поліклініки, що знаходиться навпроти станції «Студентська».  Звісно, що будь-які вчинки будуть безкарними, якщо в неї за плечима такий чоловік, як Присяжнюк Володимир Петрович – головний лікар «Центру матері і дитини» вінницької міської клінічної лікарні, та його «рядки слави» трішки пізніше. Адже спочатку сповна треба представити таку честь його «чуйній, бездоганній, не корумпованій» дружині дерматологу. На цю особу неодноразово подавали скарги, які по відомих причинах просто пропадали. Та люди не зупиняються і неодноразово висвітлюють в Інтернеті її безперечно ганебні діяння, яких давно вже не перелічити.

Для прикладу опишемо один, не найгірший, випадок, але він ідеально підкреслює сутність цієї «цілительки».

Запитаєте : «А чому саме «цілительки»?». А тому, що вона, як якась рядова «шувані» (циганська відьма) з порога, без жодного огляду і аналізів визначає на що людина хвора, а тоді за недешеву винагороду обіцяє зцілити пацієнта. А якщо той виявляється розумним і не піддається її «заговорюванням» вдається до елементарного шантажу. Звісно : «чого ж не зробиш заради брудних грошей» – саме це її методи роботи. Тепер до самого прикладу, з якого ви все зрозумієте. Так, до лікаря Наталії Присяжнюк звернулась молода жінка, яка практично  з  порога  почула від ескулапа свій діагноз, який до того не могли поставити в кількох клініках. Єдине про що встигла пацієнтка сказати – це те, що ходила із своїм чоловіком в баню. І після цих слів доктора понесло до створення неіснуючої в пацієнтки хвороби. Так, пані Присяжнюк без огляду і аналізів констатувала у жінки – Трихомонади (один з видів джгутикових одноклітинних тварин. Спричиняє інфекційне захворювання —трихомоноз). Зазначаємо, що дана хвороба передається половим шляхом. Тобто лікар чітко вказала, що пацієнтка або її  чоловік «ходили на ліво», по іншому і бути не може. Це звісно обурило жінку, що звернулась та все ж зробили аналізи, які до речі, не підтвердили цей діагноз. Та Наталія Присяжнюк не здалась і зазначила, що аналізи ніщо порівняно з її думкою, тому  зразу чітко заявила, що буде ложити дану людину в стаціонар і за велику винагороду її вилікує. А якщо пацієнтка не згодиться то вона осоромить  її перед всіма знайомими і подасть петицію на її місце роботи, адже така хвороба є явним діагнозом тих хто зраджує в шлюбі. Та жінка не піддалась на маніпуляції і її відправили на лікування в місцевий шкірний диспансер, де діагноз ескулапа Присяжнюк висміяли і заперечили. Після того дана пацієнтка писала кілька скарг на корупціонерку в білому халаті та на це все ніхто не звертає уваги, адже такі дії є системними у багатьох лікарнях, а потягнувши одну ниточку можна розв’язати цілий клубок… Підкреслюємо – це лише один випадок із діяльності Наталії Присяжнюк , а їх є безліч… І всі безнаказані…

Тепер  переходимо до «кришувальника» її діяльності – Присяжнюка Володимира Петровича, який є її чоловіком і головним лікарем «Центру матері і дитини» вінницької міської клінічної лікарні, який свою посаду також отримав не заслужено – постарався його дядько, все за українськими канонами, адже в нашій державі хороші посади займають або через гроші(купивши), або через серйозних родичів, вибачте, але це факт!

Цей коновал не тільки покриває свою дружину, він і сам застряг по вуха в корупції і протиправних діях проти українського народу. Його у Вінниці пацієнти і ті хто з ним пересікався у робочих питаннях називають великим корупціонером і хабарником, і те що він є організатором вимагання і покривання хабарів являється відкритим для широкого загалу фактом. Але це звісно не стосується правоохоронних органів і в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яка, нажаль, своєю реформою ніяк не хоче зачепити таких бездушних корупційних медиків. Щодо самих діянь Присяжнюка то тут не те що «букет», тут цілий «квітковий магазин». Звісно, можна багато писати, але від того буде користі мало – гнила ціла система. Та все ж такі «герої» мають удостоюватись своєї слави. Головний лікар «Центру матері і дитини» покриває своїх неадекватних працівників, які беруть хабарі і не виконують своєї роботи, адже знають, поділившись з Присяжнюком  їм за це нічого не буде. Одним із таких є Чечуга Сергій Броніславович, який часто вимагає наперед гроші за прийом родів, а потім банально ігнорує своїх пацієнтів, до прикладу прикріпляємо скріншот коментаря однієї із породіль, по ньому зрозумієте все самі.

Ще однією популярною схемою яку очолює лікар Присяжнюк, і виконують його підлеглі: Іщук Станіслав Іванович (завідувач жіночої консультації), Максимова Алла Леонідівна (Завідувач пологового відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами і приймальним блоком), вище згаданий Чечуга Сергій Броніславович (Заступник головного лікаря з медичної частини) є «конвеєр»  із кесаревих родів. Так, ці нелюди відколи жінка потрапляє на облік беруться за справу і методами залякуваннями, що дитина хвора і ні вона, ні матір не переживуть звичайних пологів заставляють обрати кесареві роди, а «таксу» за це відповідно стягують наперед у розмірі від однієї тисячі доларів США. На ці їхні дії неодноразово поступали заяви, та як виявляється проти здирників і хабарників в білих халатах закони не мають сенсу…

Одним із наймерзенніших фактів діяльності цієї банди в халатах є випадок, коли до них потрапила здорова жінка, а після їхніх злодіянь стала практично інвалідом. Все почалось із помилки Станіслава Іщука, який до пологів вказав вагу дитини в районі 2.600-2.800кг, а реально дитина важила 4.300кг – настільки помилитись може тільки або п’яний, або тупий лікар, яким напевно і є пан Іщук. І так пацієнтку відправили в родильну палату, де вона мучилась більше 7 год., аж тоді здогадались зробити кесареве, в чому допомогла ще одна «геніальний» лікар анестезіолог Жук Олена. За її «відчайдушної» допомоги в породілі зупинилось серце, що спричинило анемію матки і  велику втрату крові. Не знаючи як вийти із ситуації горе лікарі придумали сказати, що вона наркоманка, та це не пройшло – її  брат виявився також лікарем і став на її допомогу. В результаті чудом жінка вижила, але в неї пропала пам’ять і молоко та відказали руки… і знову такий  випадок також залишився безкарним…

Це лише маленька частка злочинів вінницького «мафіозного угрупування в білих халатах» яку покриває головний лікар Присяжнюк Володимир Петрович. Та як ми розуміємо, що його також є кому покривати, адже правоохоронні органи просто закривають очі і вуха коли мова йде про цього лікаря, який в прямому значені має руки аж до плечей в крові. Жах, але це факт.

Надіємось, що дана стаття нарешті достукається до когось із чиновників і правоохоронців, можливо це нарешті буде поштовх покарати винних. Надіємось люди які читають це і можуть щось зробити, щоб наказати «чорних лікарів» –  усвідомлять, що завтра на місце цих беззахисних жінок може потрапити і їхня дружина, дочка, сестра або просто близька їм людина. Зрозумійте чуже горе доти далеке, доки не спіткає Вас. Тому шановні чиновники, політики, правоохоронці призиваємо навести лад із Присяжнюком Володимиром і його командою…

Окреме звернення до Зоряни  Скалецької « Шановна пані в.о. Міністра охорони здоров’я, візьміться нарешті за реальні справи, зробіть правильні зміни, адже коли мова йде про корупцію, то вона в першу чергу також стосується і лікарів.  Зробіть хоч щось добре…Адже таких «банд» в халатах в кожному місті «вистачає» сповна» …

Незважаючи на все це, пан Присяжнюк, знову призначений директором Центру матері і дитини

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео